Штучний інтелект Для Google

Корпорація Google придбала базується в Лондоні компанію DeepMind Technologies.

   Корпорація Google  придбала компанію DeepMind Technologies, що базується в Лондоні. Компанія спеціалізується на розробках у сфері штучного інтелекту.


            На сайті DeepMind, який складається з однієї сторінки, повідомляється, що компанія розробляє "повчальні алгоритми загального призначення", які використовуються в імітаційних моделях, електронної комерції та іграх.
     DeepMind добре відома в середовищі фахівців і є великою за мірками галузі штучного інтелекту компанією: вона існує щонайменше три роки і в ній працюють більше п'ятдесяти чоловік.

        У число засновників DeepMind входить Деміс Хассабіс (Demis Hassabis) - ігровий дизайнер, нейробіолог і шахіст. Хассабіс п'ять разів (більше, ніж будь-хто інший) вигравав чемпіонат з інтелектуальних ігор Pentamind.

           Google підтвердила факт купівлі DeepMind, але не розкрила суму угоди. The Financial Times називає суму в 495 мільйонів доларів, вказуючи, що DeepMind стала найбільшої європейської угодою Google; The Information вказує, що виплачено було більше 500 мільйонів доларів.

         Google не вказала, як вона розпорядиться придбанням. Першою купівлею американської компанії в 2014 році став виробник термостатів Nest, на якого вона витратила 3,2 мільярда доларів. За друге півріччя 2013 Google купила вісім компаній, пов'язаних із робототехнікою, включаючи Boston Dynamics, що будувала роботів для Пентагону.Читайте также