Samsung готується до випуску власних "розумних" окулярів: Galaxy Glass

Samsung готується до випуску власних "розумних" окулярів: Galaxy Glass

       На тлі спаду попиту на традиційні комп'ютерні пристрої, компанія Samsung збирається в поточному році представити свій продукт, який буде конкурувати з Google Glass.


З уповільненням зростання ринку смартфонів і планшетів нова електроніка готова стати швидкозростаючим сектором.

       Відповідно до заяв багатьох компаній і оцінок аналітиків, цього року буде випущено чимало нових продуктів. Наручний годинник і розумні окуляри - два напрямки, яким приділяється найбільш сильна увага виробників смартфонів і планшетів.

     "Причина проста. Ринковий потенціал розумних окулярів величезний. Вони використовуватимуться у вантажному і легковому транспорті та вплинуть на супутні індустрії", - сказав анонімно в бесіді з журналістами представник Samsung.

      Інформатор з корейського ланцюжка поставок Google повідомив , що комерційна версія Google Glass буде доступна кінцевим споживачам у другій половині року - Google знаходиться на останніх стадіях розробки перед запуском, отримуючи відгуки від двох тисяч бета- тестерів. Та ж людина зазначила: "Буде цікаво побачити, які компанії стануть найбільш впливовими в битві за ринок розумних окулярів. Виробники зазвичай прагнуть використовувати перевагу першопрохідців на подібних нових і прибуткових ринках".

      The Korea Times з посиланням на інформаторів в Samsung повідомляє, що компанія не просто розробляє власні окуляри, названі попередньо Galaxy Glass, але і має намір анонсувати їх вже цього року. Щонайменше називається вереснева виставка IFA 2014 в Берліні. Samsung вже оформила в Кореї відповідні патенти.

     Про продукт поки відомо не так уже й багато. Передбачається, що він буде близький до Galaxy Gear по функціональності. Апарат розробляється для роботи у зв'язці зі смартфоном і вміє відображати повідомлення на напівпрозорих або прозорих лінзах. Він дозволить здійснювати голосові дзвінки і слухати музику. Постачальником дисплеїв для Galaxy Glass виступить підрозділ Samsung Display .Читайте также