У Арт-центрі Якова Гретера відбулося урочисте відкриття виставки "РАЗОМ"

в Арт-центре Якова Гретера выставка вместе

В середу,12 лютого, відбулося урочисте відкриття зворушливої виставки "РАЗОМ". Виставку  організували Арт-центр Я. Гретера спільно з фото студією "Стрекоза".


У натхненній атмосфері ми отримували відповіді на питання "Як жити довго і щасливо разом"? Творчий вечір відвідали учасники проекту, які із задоволенням і деяким трепетом поділилися секретами свого сімейного щастя.

Гості виставки спостерігали теплі, ніжні стосунки закоханих сімейних пар, які разом вже від 30 до 50 років!Наші пари розповідали про любов і сімейні цінності, про рецепти щастя і моменти натхнення в шлюбі, також можна було почути коментарі дітей і онуків, які із задоволенням прийшли підтримати своїх батьків.

Вступним словом гостей привітали директор галереї Я.Гретера Леонора Янко: "Дійсно, любов це величезна праця і ця виставка показала приклад не лише ніжних романтичних емоцій, з якими зазвичай асоціюється 14лютого, а і створення людей в парі на зустріч один до одного по життю. Це сильно, правда, дуже сильно"!

Ми сподіваємося на відродження традицій міцних сімейних стосунків. Наша команда дійсно вірить у святиню браку. У святість української сім'ї.

Також на урочистому відкритті проекту гості насолоджувалися композиціями про любов, у виконанні Реаны Малевич, конкурсами від студії "Стрекоза",вишуканими десертами і щирими посмішками.

Любові, удачі і натхнення!

Виставка триватиме по 02.03.14

Фотовиставка «РАЗОМ» в арт-центрі Я. Гретера (12.02-2.03.2014)

Адреса: ст.м. «Шулявська», вул.Вадима Гетьмана, 6
ТРЦ «Більшовик», Блок А , 4-6 поверх.
Режим роботи: щодня з 11:00 до 21:00.
Інформація за тел.: +38 050 42 42 888, 044-200-07-60
Читайте также