Фестиваль українського духу "БАНДЕРШТАТ"

бандерштат

Синьоока Волинь, повстанський край, земля українських героїв споконвіку була символом нескореності українського народу! В її предковічних лісах кувалася українська незалежність та національна свобода, виростали цілі покоління нескорених бійців, пам’ять про яких і досі несе в собі кожен український патріот. Саме на цих славних землях і народилася ідея проведення Всеукраїнського фестивалю української альтернативної музики а сучасного мистецтва „Бандерштат”, культурно-мистецького заходу, цілком і повністю насиченого патріотичним змістом та настроями.


Сучасна українська культура, котра перебуває на світовому роздоріжжі між культурою східною та західною, отримала перед собою чимало серйозних викликів, які загрожують українському народові втратою своєї національної ідентичності. Втрата національних цінностей, деградація національної свідомості, примітивізація культури вже зараз змушує задуматися свідому українську молодь про потребу в цілеспрямованій діяльності спрямованій на захист всього, що є рідним – УКРАЇНСЬКИМ – як за змістом, так і поверхово.

Сучасна українська молодь, котра в більшості своїй не знає національних героїв, не шанує історії та живе поза національними інтересами української нації, втрачає культурну тяглість і національну ідентичність. Зневіра у завтрашньому дні та відсутність мінімального патріотизму в масах роблять українські перспективи не вельми світлими.

Сучасна українська музика, яка перестає втрачати національний колорит, падає під навалою західних стандартів та попсових російських шаблонів, які не несуть в собі жодного патріотичного змісту.

Наразі свідома українська молодь стоїть перед вибором – вести боротьбу за ВСЕ РІДНЕ, або віддатися глобалізаційній стихії, забуваючи про своє етнічне походження, ментальність, національні цінності та інтереси.

Змушені вибирати перший варіант як єдиноможливий, адже питання незалежності української держави, свободи української нації та самобутності рідної культури, для кожного українця завжди стоятимуть на першому місці. Патріотичне виховання молоді, як передумова виховання освіченої української нації, передбачає використання всіх можливих засобів та прийомів.

Протягом усіх століть української історії український народ славився своєю пісенно творчістю та мелодійністю української мови, про яку знав весь світ. Музика завжди була дієвим засобом впливу і виховання, і у випадку коли вона несла в собі патріотичний сенс, виховувала справжніх українців, відданих синів і дочок України.

Просимо взяти до відома наступну важливу інформацію:

Фестиваль українського духу «Бандерштат» оголошений територією без алкоголю! Усім учасникам дійства варто знати, що на фестивальній зоні та поза її межами алкогольні напої продаватися не будуть. Організатори заходу та волонтери будуть суворо контролювати та забороняти вживання  алкоголю на фесті. Порушивши  умови, в цих учасників  будуть вилучати спиртне і їх виганятимуть з території фестивалю.

Організатори вважають, що «Бандерштат» може повністю обійтися без «горючого». Веселитися можна  без алкоголю! Алкоголь – це зло!!! 
Читайте также