Samsung виплатив штраф Apple в $1млрд. дрібними грошима.

самсунг штраф эпл

Програвши патентну суперечку Samsung підігнав до офісу Apple 30 вантажівок з 5-центовими монетами.


Таким чином південнокорейська компанія виконала постанову суду про виплату Apple Inc штрафу в $ 1 млрд за порушення 6 патентів на продукцію.
30 вантажних машин, заповнених 5-центовими монетами, під'їхали до каліфорнійського офісу Apple вранці 28 серпня. Співробітники служби безпеки, підозрюючи помилку, не поспішали розвантажувати машини, але гендиректор "Самсунга" в телефонній розмові роз'яснив голові "Еппл", що саме так компанія вирішила виплатити $ 1 млрд. Імовірно, всього у вантажівках повинно знаходитися більше 20 мільярдів монет. Глава Samsung Elrctronics Лі Кунг Хі злорадно заявив, що співробітникам Apple доведеться витратити багато часу, перераховуючи центи.- Можете купувати на них напої з автомата цілий рік або переплавити на комп'ютери - мені все одно. Ми виконали своє зобов'язання, - повідомив глава Samsung по телефону гендиректору Apple.

 
У п'ятницю 24 серпня федеральний суд Сан-Хосе зобов'язав Samsung виплатити Apple грошову компенсацію в розмірі $ 1,05 млрд, але не уточнив спосіб виплати штрафу, чим співробітники Samsung скористалися, щоб нагадати своєму опоненту про зайву дріб'язковість.Читайте также