Ентоні Кідіс вийшов на сцену у футболці з написом "Pussy Riot"

Pussy Riot, Red Hot Chili Peppers Ентоні Кідіс

Американський вокаліст відомої рок-групи Red Hot Chili Peppers Ентоні Кідіс вийшов на сцену в Санкт-Петербурзі у футболці з написом "Pussy Riot". Дівчатам саме цього гурту в п'ятницю продовжили арешт на півроку. При цьому Кідіс ніяк не прокоментував своє вбрання. 

Цей концерт RHCP - перший в Санкт-Петербурзі, він пройшов на домашньому стадіоні "Зеніту" "Петровський". На концерті були представлені як всім відомі хіти, так і пісні з нового альбому I'm with You.

Сама атмосфера на концерті була дуже гарною, що відзначив у своєму зверненні до фанатів бас-гітарист RHCP Флі (Майкл Белзарі). Він подякував глядачам за "теплий прийом", за те, що петербуржці "були з гутром і відчували гурт" та висловив сподівання, що вони ще повернуться до культурної столиці Росії із новим концертом.

Концерт тривав близько двох годин із невеликим антрактом, після якого музиканти порадували публіку перевіреними часом хітами. Закінчився концерт виконанням класичної композиції Give it away, яку весь стадіон співав хором.

Американський фанк-рок гурт Red Hot Chili Peppers створений у 1983 році в Каліфорнії вокалістом Ентоні Кідісом, басистом Майклом Белзарі (Флі), гітаристом Хіллелом Словаком і барабанщиком Джеком Айронсом. За майже 30-річну кар'єру музиканти випустили десять альбомів, отримали 7 премій Grammy, почесне місце у 30-ці кращих рок-музикантів світу за версією VH1, вершини чартів, від MTV і Billboard до піратських трекерів.


Читайте также