Україна потрапила в ТОП-5 країн по зростанню кількості смартфонів

Electric Technology, Apps and The New Global Village

   Маршалл Маклюен увів термін "глобальне село" у 1960-х, описавши його в своїх книгах "Галактика Гутенберга" і "Розуміння медіа".


Маклюен, якому приписують передбачення ідеї всесвітньої мережі інтернет ще за десятиліття до того як вона почала функціонувати, описавши миттєве переміщення інформації з будь-якого континенту в кожну "точку" в один і той же час за допомогою електричних технологій.

   Таким чином, на його думку, світ повинен був контактувати з глобальним селом. Тепер, коли інтернет став звичною річчю, вибух популярності розумних пристроїв на платформах iOS і Android сильно розширює його теорію. Тільки тепер глобальне село грунтується на комп'ютерно-опосередкованій платформі, що розповсюджує додатки з будь-якого континенту в кожну точку світу одноразово. 

   Зауважте, що на сьогоднішній день, команди розробників з Фінляндії, Японії, Ізраїлю і Великобританії розділяють найвищі позиції в американському сегменті магазинів iTunes App Store і Google Play. Сьогодні, в китайських магазинах додатків серед китайських компаній можна виявити американські, французькі і японські компанії в числі найбільш прибуткових. А також, на вищих позиціях британських магазинів додатків розташувалися компанії з Сербії, Фінляндії, Японії, Китаю та США, серед місцевих компаній з Великобританії, що вважаються основними генераторами доходу у своєму сегменті - передає Flurry в статті "Electric Technology, Apps and The New Global Village"

   Ласкаво просимо в нове глобальне село, основою якого, за підрахунками Flurry, є 750 000 000 активних пристроїв на платформах iOS і Android, що одночасно працюють в більш ніж 220 країнах і територіях, які будуть генерувати суму до 10 мільярдів доларів у 2012 році.

    Представлені дані засновані на подальше скорочення глобального села, що викликане швидким поширенням смарт-пристроїв протягом останніх 12 місяців. Flurry показує які країни мають найбільш активні бази інтелектуальних пристроїв, в яких спостерігаються найбільш високі темпи зростання і в яких використання додатків найбільш швидко переходить на міжнародний рівень. У своєму аналізі Flurry використовували дані з більш ніж 250 000 додатків, статистику яких вони відслідковували, запущених на більш ніж 750 мільйонах пристроїв по всьому світу. З таким покриттям додатків, за оцінками Flurry, під час аналізу враховувалося не менше 90% активних протягом останнього місяця пристроїв на платформах iOS і Android у всьому світі. Давайте розглянемо країни, на частку яких припадає велика частина світового ринку додатків.

  Таблиця, що представлена вище, показує найбільші ринки за розміром бази активних користувачів iOS і Android за жовтень 2012 року. США і Китай випереджають своїх суперників, перевершуючи їх не менше ніж у п'ять разів. І в той час як США збільшили свою базу активних пристроїв на 55 мільйонів з жовтня 2011, Китай додав цілих 125 мільйонів, це число складає суму збільшення баз активних пристроїв Великобританії, Японії і Південної Кореї разом узятих. Flurry вважає, що Китай обжене США за обсягом бази активних пристроїв до кінця 1 кварталу 2013 року, що буде кілька сповільнено зважаючи на сезон свят,що прийде, під час якого відбудеться сплеск в базі активних пристроїв у США. 

  Таблиця вище демонструє обсяг зростання кількості активних пристроїв країни в період з жовтня 2011 по жовтень 2012 року. Китай займає лідируючі позиції в світі, з вражаючими 293% щорічного зростання, викликаного поєднанням величезного населення країни зі швидко зростаючим середнім класом. Для цієї таблиці фахівці Flurry вибрали країни, які мають базу активних пристроїв, зростання якої налічує не менше півмільйона девайсів з жовтня 2011 року. У порівнянні з попередніми дослідженнями Flurry, можна відзначити, що в топ 10 з'явилося кілька нових учасників, серед яких Колумбія, Україна, Венесуела та Філіппіни, що демонструють подальше звуження глобального села. 

  Нарешті, розглянемо обсяги використання додатків у світі, що відстежені Flurry, які, за попередніми оцінками. складають близько однієї п'ятої від всесвітньої кількості додатків на iOS і Android. З року в рік зростання сесій в США знижується в тій же пропорції, що і в період з жовтня 2011 по жовтень 2012, з 48% до 29%. Баланс країн, що увійшли до топ 10 (що зайняли місця з 2 по 9) виріс з 27% в жовтні 2011 до 39% у жовтні 2012. Дані по світу в цілому також демонструють стабільні зростання з 25% в жовтні 2011 до 32% у жовтні 2012. В цілому, 71% всіх сесій відтепер відбувається за межами США. 

   Протягом останнього століття, способи поширення інформації у світі еволюціонували від друкованих (книги та газети) до масових медіа ресурсів (радіо та телебачення) і, врешті-решт, до комп'ютерно-опосередкованих медіа ресурсів (інтернет). Протягом останніх п'яти років, ми зробили найбільш значущий крок в еволюції поширення інформації з безпрецедентним прийняттям смартфонів і планшетів: портативних пристроїв з широкосмуговим підключенням до мережі, синхронізованих з хмарними сервісами. Підтверджуючи точку зору Маклюена про те, що "повідомлення - засоби масової інформації", тільки в цей раз роль повідомлень грають додатки. 


Читайте также