ЧумацьКий шЛяХ
![Голосовать за ЧумацьКий шЛяХ. Лучший музыкальный клип 2016 Голосовать за ЧумацьКий шЛяХ. Лучший музыкальный клип 2016](https://md-eksperiment.org/images/posts/7ea5764f-8df8-420b-8490-6f918c4c0d34.png)
Чумацький Шлях (CH.SH) — український етно-рок гурт.
Заснований 4 липня 2008 року. Гурт виступав на багатьох українських фестивалях: Червона рута, Тарас Бульба, Битва націй, Трипільські зорі, У.Рок, Сорочинський ярмарок, Обнова Фест, Рурисько, Горлиця, Республіка, Стародавній Меджибіж, Проскурів Фест, АртСпалах та ін. 2010 року беруть участь у телепередачі «ФолькMusic». 2011 року ЧумацьКий шЛяХ став лауреатом фестивалю Червона рута. Літо 2011 року - участь у міжнародному фольклорному фестивалі у місті Ілан на Тайвані, а літом 2012 року брав участь у фестивалі "Noc Kultury" у місті Люблін (Польща).
Учасники: Строян Сергій - cпів, акордеон, Богуцький Євген - гітара, Гавришов Володимир - ударні, Пастушок Антон - бас-гітара, Сухий Ілля - сопілка, бандура.
Поделиться