ДримбаДаДзига

Голосовать за ДримбаДаДзига. Лучший музыкальный клип 2016


«ДримбаДаДзига» - це нова хвиля української сучасної етно-рок музики! Гурт створено у 2006 році у місті Києві , за ініціативи бас-гітариста Олександра Новіченка. Участники колективу музиканти з різних проектів, яких об’єднала спільна ідея створення гурту з новим,потужним,креативним саундом.

За час свого існування «ДДД» відвідала велику кількість вітчизняних , та європейських фестивалів,таких як, «Країна мрій», «Славське Rock», «Підкамінь», «Трипільське коло», «Przystaneck Woodstock», «Piknik Reggae», «Україна-Грузія,два серця-одна душа!»,та багато інших, де показала «сучастну» версію українського фольклору.

У 2008 році вийшов перший диск групи «Славське Rock 2007 Live».Платівка була записана прямо на фестивалі і тому зберегла в собі неповторну енергетику живого виступу.

2010 рік для гурту відзначається певними досягненнями. Так у травні виходить перший студійний диск «ОГОооо!!!»,над яким музиканти працювали багато часу,намагаючись отримати бажаний результат. І ця робота не минула даремно,платівка набула багато теплих відгуків від слухачів ,професійних музикантів,та музичних критиків.

2014 рік відзначився для гурту виходом альбому під назвою «Муха». Цей набуток був записаний оновленим складом гурту. Нові музиканти привнесли нове звучання у саунд гурту, але стилістика , яка присутня ДДД була збережена.

До першого складу «Дримби» входили Віталій Єрмак-барабани,Сергій Хіцун-гітара та Інна Прокопчук-вокал, музиканти,які дали стилистичний напрямок саунду групи. На цей час «ДДД» має «свіжу кров» у творчій постаті Ольги Троян, Віктора Корженко, Антона Самутіна, Олексія Кльонкіна. Гурт продовжує рухатися далі, залучаючи все більше людей до прихильників української культури.

Кліп "Муха"

гурт ДримбаДаДзига, кліп "Муха", Drymbadadzyga
Режиссёр/Пост-продакшн - Артём Онищенко
Оператор/Цвето Кор. - Алексей Кузьменко
Анимация - Борис Денисевич


Читайте также