ZWYNTAR

Голосовать за ZWYNTAR. Лучший музыкальный клип 2016ZWYNTAR – київський гурт, що набирає популярності на українській андеграунд-сцені.

Виник наприкінці 2014 року; протягом 2015 та 2016 активно виступав на різноманітних заходах, зокрема «на розігріві» у відомого австралійського неофолк та блюз-співака Бейна Вулфкінда, а також на фестивалях Necronomicon, Steampunk Convent та The Pit Post-Apocalypse Fest.

Проект можна умовно віднести до дарк-кантрі або готік-американи, проте постійні експерименти зі звуком дозволяють гурту не обмежуватися рамками єдиного стилю. В репертуарі є як власні пісні (українською і російською мовами), так і кавер-версії та переклади відомих виконавців (Джонні Кеш, King Dude тощо).

П’ятеро учасників ZWYNTAR (лід-гітара\вокал, банджо, вошборд, бас, флор-том\вокал) створюють на сцені самобутню атмосферу макабричної вистави у стилі похмурого Дикого Заходу або старовинних жахливих казок про привидів, демонів та живих мерців.

В активі гурту – кілька сінглів та ЕР-диск, а також кліп на пісню «Подарила мне мама однажды нож», який швидко набрав на youtube майже 20 тисяч переглядів.
На разі група активно гастролює та готується до участі у місцевих та закордонних музичних фестивалях.


Читайте также