Земфира в моей голове. Концерт Newma

Земфира в моей голове. Концерт Newma. Гастроли 2018

25 жовтня в Docker Pub на Оболоні виступить гурт NEWMA з кращим в Україні триб'ют-шоу "ЗЕМФІРА в моїй голові".

Земфира в моей голове

Впевнені, кожен з вас знайомий з творчістю ЗЕМФІРИ. Музику дівчини з гітарою і голосу цілого покоління молода інді-рок група NEWMA (м. Київ) виконує по-своєму і виступає у нас не вперше. Але і в цей раз, як і в попередній, весь клуб співатиме в унісон!

Ніжна, агресивна, епатажна і чесна... Вона увірвалася в наше життя - і ми очманіли! Кожна її пісня - суперхіт, кожен рядок б'є прямо в серце! Незалежно від того, який альбом ваш улюблений, пісні з усіх платівок леді Z пам'ятаєш через роки.


Всіма улюблені хіти такі, як: «Хочешь», «Снег», «Искала», «Ариведерчи», «Не отпускай» та інші в своєму власному баченні і неповторному виконанні представляє талановита група NEWMA, яка вже засвітилася на різних фестивалях, конкурсах і ТБ-проектах, в тому числі на X-Факторі. NEWMA - дипломант легендарного фестивалю "Червона Рута", і вже встигла об'їздити Україну з декількома турами.

Приходьте згадувати, повертатися в минуле і співати разом з NEWMA пісні Земфіри, які розбурхують свідомість, доводять до мурашок і дарують незабутні емоції!

Початок - 20:00.


Дізнатися інформацію та забронювати столик:

050 358-55-13

044 537-13-40

Кременчуг - 3. 11 в арт-пабе "Августин"

Начало 21.00

Вход 150 грн.

4 ноября (воскресенье) трибьют-шоу "ЗЕМФИРА в моей голове"! состоится в Villa Крокодила!

Уверены, каждый из вас знаком с творчеством ЗЕМФИРЫ, ведь группа выступает у нас не впервые. Но и в этот раз, как и в первый, весь клуб будет петь в унисон! Музыку девушки с гитарой и голоса целого поколения исполнит молодая инди-рок группа NEWMA (г.Киев)!

Нежная, агрессивная, эпатажная и честная... Она ворвалась в нашу жизнь — и мы обалдели! Каждая её песня — суперхит, каждая строчка бьёт прямо в сердце! Независимо от того, какой альбом ваш любимый, песни со всех пластинок леди Z помнишь спустя годы.

Всеми любимые хиты такие, как: «Хочешь», «Снег», «Искала», «Аривидерчи», «Не отпускай» и другие в своём собственном видении и неповторимом исполнении решилась талантливая группа NEWMA, уже засветившаяся на различных фестивалях, конкурсах и ТВ проектах, в том числе, X-Фактор! NEWMA — дипломант легендарного фестиваля "Червона Рута", и уже успела исколесить Украину с несколькими турами!

Приходите вспоминать, возвращаться в прошлое, и петь вместе с NEWMA песни Земфиры, которые будоражат сознание, доводят до мурашек и дарят незабываемые эмоции!

START: 20:00

ENTER: 100 грн.

Справки по тел. 610-912

та 095-190-35-16


Читайте также