Бамблбі та Термінатор на виставці роботів в Україні

Бамблбі та Термінатор на виставці роботів в Україні. Афіша Дніпро 2019

Бамблбі та Термінатор: кого можна побачити на найбільшій виставці роботів в Україні?

Чи подобаються вам «Трансформери»? Якщо ви дивилися блокбастери Майкла Бея або навіть старі мультсеріали про Кібертрон, вам буде цікаво знати, що сьогодні героїв улюбленого всесвіту можна побачити наживо. Оптимус Прайм, Бамблбі, Скорпонок та інші трансформери зійшли з великих екранів і зустрічають відвідувачів виставки дуету SDrobo Lab.

Три роки тому запорізькі винахідники Дмитро Міцик та Сергій Єременко вирішили зробити моделі роботів «ВАЛЛ-І» та «Єви», щоб привернути увагу до своїх дитячих атракціонів. З часом до парочки з піксарівського мультфільму додалися персонажі інших фантастичних світів, а захоплення двох друзів перетворилося на масштабне шоу. У 2018 році їхня виставка роботів та трансформерів з металу увійшла до Книги рекордів України – як найбільша в країні.

Зараз до експозиції входить 21 модель. І помітне місце серед роботів займають велетенські трансформери Бамблбі та Оптимус Прайм. Лідер автоботів Оптимус Прайм — єдина в Україні машина-трансформер. Триметрова вантажівка на очах глядачів перетворюється на скульптуру робота заввишки 3,5 метри. Для створення Прайма авторам знадобилося 9 місяців — у якості матеріалів використовували метал та запчастини старих авто.

Бамблб та Термнатор на виставц роботв в Укран

Інший улюбленець публіки — Бамблбі. Триметровий жовтий автобот важить майже тонну, здатен виконувати рухи і не поступиться своєю ефектністю навіть аніматронікам Діснейленду. Окрім трансформерів, на виставці можна побачити персонажів «Зоряних війн», всесвіту «Вархаммер», комунікабельних роботів Жоржика з Жоржеттою. На всіх заходах саме цю пару найбільше обожнює малеча — адже вони обладнані штучним інтелектом і здатні ходити та розмовляти.

Деякі з моделей вражають настільки, що, за словами авторів, «навіть дорослі чоловіки перетворюються на дітей, коли їх бачать». Наприклад, Термінатор Т-100, який, до речі, повстав не з попелу ядерного вогню, а з останків «Яви», «Таврії» та «ГАЗу». Правда, якщо не знати цього заздалегідь, здогадатися про це, дивлячись на загрозливу фігуру, неможливо.

Бамблб та Термнатор на виставц роботв в Укран

Протягом 18-19 років виставка SDrobo Lab побувала в 13 містах України, серед яких Запоріжжя, Хмельницький, Вінниця, Львів, Тернопіль та інші. І вона вже привернула увагу закордонних фанів фантастики.

«Нещодавно нам запропонували представити нашу виставку в готельному комплексі Арабських Еміратів. Але ми поки що відмовилися, адже маємо намір спершу показати роботів на Interpipe TechFest 2019», — розповіли Дмитро та Сергій. Після участі у техфесті цієї осені, винахідники планують закордонні гастролі своєї експозиції.

Побачити найбільшу в Україні виставку роботів та трансформерів у натуральний зріст можна буде 19-20 жовтня на головному інженерному шоу країни Interpipe TechFest у Дніпрі.


Читайте также