01-10-2019 Театр 102

На сцені Львівського театру ляльок зустрічаємо друзів з Грузії!

Батумський ляльковий театр. Вистава Міагулі. Афіша ​Львівського академічного обласного театру ляльок 2019

8 жовтня львів’яни і гості нашого міста матимуть змогу побачити виставу Батумського лялькового молодіжного державного театру на сцені Театру ляльок , яка розповідає про велике кохання молодих людей і називається за ім’ям головної героїні - Міагулі. Режисер постановки і її сценографічне вирішення відомого театрального діяча Грузії Георгія Чхаідзе.

Вистава унікальна тим, відбуватиметься зовсім без слів, лише за допомогою ляльок-маріонеток.

П’єса «Міагулі» розповідає нам про гірський регіон, де традиції та релігія є найвищими суддями. Молода жінка Міагулі закохана в Бешкена, який уже має сім'ю. Чоловік не байдужий до юної красуні, тож вони починають таємно зустрічатись, проте їх закоханість вже очевидна всім. Через цей факт суспільство їх засуджує. Своїми почуттями Міагулі та Бешкен намагаються протистояти існуючим порядкам, але там, де втрачається воля, де живуть у брехні, де страждають усі, важко перемогти. Чоловік і жінка стоять перед вибором, але, незважаючи на наслідки, ніхто з них не зраджує своїм особистим принципам.

Згідно з легендою, батько Міагулі вирішує вбити Бешкена. Але природа встигає зробити це першою і Бешкен гине на полюванні. Кажуть, він провалився під лід і потонув у річці "Енгурі".Коли Дарина (дружина Бешкена) дізнається про все, вона вирішує повторити долю свого чоловіка і теж стрибає у річку. Після цієї трагедії Міагулі щодня ходить річкою, де вони з Бешкеном зустрічалися.Батько Міагулі побудував велику вежу не далеко від річки, він вирішив обрати відлюдницьке життя зі своєю донькою. Міагулі кожного дня приносила свіжий хліб та лишала його біля води, саме там, де загинув коханий.

Після стількох років, вежа все ще стоїть біля річки, а з під неї влітку тече кришталево чиста вода. Люди кажуть, що то сльози Міагулі.

Ця історія про традиції, про сімейні цінності, про життя тих, хто довіряє один-одному і про тих, хто цього не робить.

Режисер: Георгій Чхайдзе

Сценограф: Георгій Чхайдзе

Художник: Мері Дарцмелідзе

Модельєр костюмів: Морська Франгішвілі

Композитор: Міхель Мдінарадзе, Давіт Малазонія, Чабука Аміранашвілі

Музичне оформлення: Група ,, Ірао ”,, Барака” Міхеіл Джавахішвілі, Софо Геловані, Джіджі Абашидзе

Помічник директора: Нана Толордава

У ролях:

Мері Діасамідзе;

Софіо Цінцадзе

Міндія Чохарадзе

Вано Маглакелідзе

Тедо Тугуші

Морська Булейшвілі

Ірине Глонті

Тамар Махарадзе


Читайте также