18-10-2019 Театр 435

Афіша листопад 2019. Театр Воскресіння

Репертуар на листопад. Театр Воскресіння. Афіша Львів 2019

Львівський академічний театр Воскресіння представляє!

Репертуар на листопад 2019р.

субота 2 листопада

поч. о 18.00

«Він, вона, вікно, покійник» Р.Куні

(комедія, 2 год.30 хв)

неділя 3 листопада

поч. о 18.00

«Весела корчма» за мотивами оповідань Шолом-Алейхема

(музична комедія 1 год.30хв)

субота 9 листопада

неділя 10 листопада

поч. о 18.00

«Весела корчма» за мотивами оповідань Шолом-Алейхема

(музична комедія 1 год.30хв)

середа 13 листопада

поч.о 16.00

четвер 14 листопада

поч. о 14.00

«Іфігенія в Авліді» Евріпід

(1 год.30хв)

субота 16 листопада

неділя 17 листопада

поч. о 18.00

«Вечеря з дурнем» Ф.Вебер

(комедія 2 год. 30 хв.)

пятниця 22 листопада

поч. о 19.00

субота 23 листопада

неділя 24 листопада

поч. о 18.00

«Поїзд зі Львова» Я.Федоришин

(мюзикл, 1 год.00хв)

пятниця 29 листопада

поч. о 19.00

субота 30 листопада

поч. о 18.00

«Танець життя» О.Олесь

(2год.30хв.)

Він, вона, вікно, покійник

Львівський академічний театр "Воскресіння" всіх запрошує на перегляд комедії "Він, Вона, Вікно, Покійник". Зміст цієї п’єси дуже інтригуючий і кожна репліка змушує глядача сміятися та захоплюватися грою акторів. Помічник британського прем’єра Річард Уіллі таємно зустрічається з секретаркою у готелі «Вестмінстер». Несподівано вони виявляють у номері тіло мертвого мужчини. Схоже, це грабіжник, якого притиснула віконна рама. Це загрожує скандалом. Річард та його помічник Пігден намагаються сховати труп, при цьому кожен наступний крок лише заплутує ситуацію, яка стає доволі катастрофічною з появою в номері спочатку керуючого готелем, згодом дружини Річарда і врешті ревнивого чоловіка секретарки Джейн, а потім… Але не будемо відкривати всі карти. Поза усім це комедія, світла комедія, що несе радість, сміх, позитивні емоції. Словом усе те, за що ми любимо театр.

Вн вона вкно покйник

Весела корчма

Львівський академічний театр «Воскресіння» запрошує на музичну комедію «Весела корчма», за мотивами оповідань Шолом-Алейхема. Ця вистава отримала нагороду від журі на конкурсному VI Міжнародному фестивалі «Сусіди» в Любліні (Польща). Це колоритна вистава, наповнена танцями, єврейською музикою, гумором і смішними діалогами неодмінно додасть Вам хвилю позитивного настрою у ці дні.

«Іфігенія в Авліді» Евріпід (адаптація театру Воскресіння).

Одна з найкращих трагедій Евріпіда.

Прекрасну Єлену вже викрали. Троянська війна почалася та грецькі війська не можуть відплисти з Авліди, бо нема вітру. Царю Агамемнону жрець пророкує перемогу у війні, лише за умови, що він пожертвує життям дочки Іфігенії. Влада чи людяність? Що вирішить Агамемнон? Програти війну чи виграти, втративши дитину?

фгеня в Авлд

Герої давньогрецької міфології оживають в сучасному, цікавому, мистецькому, експериментальному трактуванні Заслуженого діяча мистецтв України Я.Федоришина.

Питання, які були актуальні 5 тис. років тому — залишаються актуальними і сьогодні.

Справжня французька комедія «Вечеря з дурнем» Ф.Вебер

Режисер-постановник – Ярослав Федоришин, Заслужений діяч мистецтв України

Сценографія та костюми – Алла Федоришина, Заслужена артистка України

Вечеря з дурнем

Неймовірно смішний та водночас ліричний сюжет про те, на які вчинки буває здатен чоловік заради справжнього кохання. Якщо звичайно він не «Дурень»…

Вистава «Вечеря з дурнем» змусить Вас посміятись і водночас задуматись. Тонкий гумор, яким пронизана вся вистава не залишить нікого байдужим, адже ця комедія має глибокий сенс і дуже цікаву сюжетну лінію.

Це вистава про людяність. Кому що сподобається: цинічні розумники або дурні з добрим серцем. Отож гарний настрій гарантуємо!

Поїзд зі Львова

Вистава побудована на ретро-музиці 20-40их років 20 ст. Львова. У виставі звучить жива музика і живе виконання пісень акторами театру. Ностальгічні спогади двох старших людей про події, які відбувались в 20-40 роках у Львові. Ці спогади і світлі, оскільки вони були тоді молодими, і водночас гіркі, тому що їх торкнулась тоді війна і переселення на польські землі, а також в Сибір. Вистава – це потяг в минуле, яке дуже насичене активними подіями того часу, які виражені в жанрі зйомок німого фільму. Глядач почує чудові пісні того часу, побачить видовищні сцени, які насичені пластичними акторськими номерами.

Позд з Львова

Танець життя О. Олесь

Режисер – Заслужена артистка України Алла Федоришина

Вистава включає чотири одноактні п’єси: «Танець життя», «По Мюллеру», «Юність» та «Патріот».

Танець життя

О. Олесь малює ескізи життя, які актуальні і сьогодні. Це теми сімейних негараздів, кохання молодих людей, кар’єризму. В погоні за щастям люди не бачать один одного. Особливо в одноактній п’єсі «Танець життя» на основі однієї сім’ї О. Олесь вибудовує закони побудови держави. Цей матеріал надзвичайно актуальний для молоді, особливо для студентства, тому що вистава різножанрова, де переплітаються комедія, драма, трагедія, водевіль.

Ціна квитків 120грн.


Читайте также