16-10-2020 Театр 53

На Хелловін в Osocor Restaurant покажуть нове «Лебедине озеро»

Хелловін в Osocor Restaurant: вечеря в загадковому лісі, Лебедине озеро та злий маг Ротбарт

Хелловінська вечеря в Osocor Restaurant: чим насправді скінчилася легенда про Лебедине озеро

Старовинна німецька легенда, культовий класичний балет Чайковського і знаменитий голлівудський трилер — мова про «Лебедине озеро», історію, повну загадок та моторошних таємниць. Хепі-енд або жахлива драма — чим насправді скінчилася історія Зигфріда та Одетти, не знає жоден із нас. Коли, як не на Хелловін, привідкрити всі містичні секрети «Лебединого озера».

Протягом двох ночей 30 та 31 жовтня Osocor Restaurant перетвориться на славнозвісний загадковий ліс з озером. А просто посеред цієї містичної локації влаштують хелловінську театралізовану вечерю з вишуканими стравами. І хто знає, можливо, поруч із вами сидітиме сам чаклун Ротбарт та розмірковуватиме над новими демонічними витівками. Або ви особисто познайомитеся з Чорним лебедем Одилією, яку наївний принц прийняв за Одетту. Чи почуєте розпачливий плач Зигфріда за своєю обраницею та незбереженим коханням.

На додачу до вечері — пекельні танці, відьомські театральні номери, моторошна музика й атмосфера, від якої біжать шкірою мурахи.

Приходьте, щоби відчути, як це — страшно цікаво, та дізнатися, що насправді відбулося на Лебединому озері. Лише дві ночі — 30 та 31 жовтня — найатмосферніший Хелловін в Osocor Restaurant.


Читайте также