Як слухати Українське Радіо, Радіо Промінь і Радіо Культура без електроенергії

Як слухати радіо Суспільного при відключеннях електрики

Українське Радіо, Радіо Промінь і Радіо Культура у разі тимчасового зникнення електроенергії чи мобільного зв’язку рекомендуємо слухати на FM-хвилях за допомогою радіоприймачів, які живляться від батарейок. 

Якщо зникло світло, виникла аварія на мережах і відсутній FM-сигнал — перемикайтеся на частоти в AM-діапазоні — 1278 кГц, де транслюються Українське Радіо з додаванням контенту для окупованих територій.

На сайті кожної радіостанції Суспільного (Українського Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) у розділі «Як слухати» є карта з усіма населеними пунктами та картою покриття — скористайтесь нею, щоб вибрати потрібні налаштування й дізнатися повну інформацію про кожну радіостанцію Суспільного та всі частоти. 

Для комфортного прослуховування передач на мобільних пристроях при наявності інтернету всі радіостанції Суспільного можна слухати у мобільному застосунку suspilne.radio — завантажити можна в Google Play та App Store. Запрошуємо вас користуватися додатками для iOS та Android, адже це дуже просто та зручно. Також радіостанції доступні для онлайн-прослуховування на сайті.

Українське Радіо виходить наживо з випусками новин цілодобово: вдень новини звучать щопівгодини, вночі — щогодини. Українське Радіо прагне забезпечити своїх слухачів  найоперативнішою достовірною інформацією про всі важливі події, адже під час війни особливо важливо в будь-який час мати доступ до новин. Слухати програми Українське Радіо можна на сайті, в мобільному додатку та архівах, а також запрошуємо долучитися до ютуб-каналу Українське радіо, щоб не пропустити цікаві програми з відомими особами.

Також можна слухати музичні радіостанції. За словами виконавчого продюсера Радіо Промінь Максима Яковенка, музична радіостанція має нові плейлисти, як, наприклад, підбірка найкращих сучасних українських пісень за жовтень. «Промінь рекомендує» збирає всі актуальні треки, що на 100% складаються з пісень нашої Незалежності з 1991 по 2024 рік, які  можна легко та зручно послухати у Spotify і Soundcloud. 

«Радіо Промінь мовить цілодобово. Команда радіо допомагає слухачам зняти напругу, підняти моральний дух та настрій», — зазначив Максим Яковенко

Всі програми Радіо Промінь, серед яких «РанокПРО», «Селекція», «Промінь Рекомендує», «Година меломана з Олексієм Коганом», «Спорт на Радіо Промінь», «Віра в кіно» та інші, можна слухати на сайті радіо та мобільному додатку в архівах, а також запрошуємо долучитися до ютуб-каналу Променя, щоб не пропустити новинки.

Радіо Культура пропонує цілодобовий доступ не тільки до знакової української класичної музики, але й до матеріалів, які допоможуть навчатися українському школярству та студентству, а також зберігати контакт з українською мовою та культурою тим, хто вимушено опинився за кордоном.

Усі популярні програми Радіо Культура, серед яких «Час інтерв'ю», «Це класика», «Радіотеатр», «Радіодетектив» і особлива дитяча передача, що стала теплою вечірньою традицією для багатьох родин — «Вечірня колисанка», доступні для прослуховування в архіві на сайті радіо та мобільному додатку.

Читайте также


Выбор читателей
up