Львів вшанує пам’ять Володимира Івасюка

ПРОЕКТ ІВАСЮК

 У Львові оприлюднять ексклюзивні фото та відео з домашнього архіву родини Володимира Івасюка.

    Львів вшанує пам’ять Володимира Івасюка. Відтак, на сцені Львівської опери 4-5 березня відбудеться мистецько-музична подія «ПРОЕКТ ІВАСЮК». За словами організаторів під час прем’єри відбудеться показ ексклюзивних фото та відео з домашнього архіву родини композитора.

    «Усі відвідувачі цієї мистецько-музичної події зможуть не лише насолоджуватись піснями відомого композитора в новій інтерпретації, а й ближче ознайомитись з його життям. Глядачі концертів першими побачать рідкісні записи та  унікальні, неоприлюднені ніде раніше кадри, з архіву родини композитора. Ми покажемо ці ексклюзивні фото та відео,  на яких зображено Володимира Івасюка на сцені й поза нею, на великому екрані під час концертів. Матеріали люб’язно надані родиною композитора», - повідомив Андрій Сидор, організатор прем’єри «ПРОЕКТ ІВАСЮК».

     Нагадаємо, прем’єра «ПРОЕКТУ ІВАСЮК» відбудеться з нагоди 64-річчя від дня народження Володимира Івасюка. Пісні всесвітньо відомого українського композитора та поета прозвучать у новій інтерпретації академічної капели «Трембіта» та зірок української сцени: Павла Табакова, Наталки Карпи, Оксани Мухи, Софії Федини та Піккардійської терції. Також під час прем’єрних концертів відбуватиметься телевізійна зйомка з подальшою трансляцією на одному з львівських каналів.

    Концерти «ПРОЕКТУ ІВАСЮК» відбудуться 4 і 5 березня о 18.00 та о 20.00 у Львівській опері. 


Читати також