Рай існує. Справжній відпочинок у дивовижному місці

Рай існує. Справжній відпочинок у дивовижному місці

Минулого тижня мені довелось відвідати місто Київ, звісно зразу ж виникла проблема з житлом.

Проживати в хороших готелях в самому місті мені нажаль не дозволяло фінансове становище, а жити в готелях «гуртожиткового» типу – гордість. Довгі пошуки закінчились приємним фіналом, зовсім випадково знайшла інформацію про відпочинковий комплекс «Едем». Як виявиться потім – назва повністю себе виправдовує – це дійсно райський куточок на землі. «Едем» знаходиться всього в 10 км. від Києва, зовсім недалеко від аеропорту «Бориспіль», що стало приємним бонусом, а відгуки на сайті були цікавими і позитивними.
 

Справи в місті виснажили мене, постійні рух і шум зробили свою справу, і до комплексу я потрапила зовсім безсилою. Було бажання лише поїсти і зразу лягти спати. Поселили мене в одномісний номер, тому я зразу піднялась туди, що перевдягнутись. Зразу оцінила інтер’єр – тут було затишно і по домашньому. Після теплого душу настрій автоматично піднявся і в мене виникло бажання трішки прогулятись перед вечерею. Вже вечоріло, але ліхтарі були ввімкнені, але першим що я помітила – було те, що тут тихо… Зовсім не було чути шуму міста, тільки пташки час від часу перегукувались поміж гілля дерев. Серед цієї краси апетит я нагуляла собі добрячий. 

Перше, що мене зацікавило в меню – гарні страви, їх було багато, що тішило, адже не в кожному, навіть дорогому ресторані, можна побачити таке чудове меню. Коли мені принесли рахунок, я була здивованою – сума була навіть меншою, ніж я приблизно порахувала, орієнтуючись на ціни в меню. Як мені потім пояснив офіціант, в четвер (а то був саме четвер), ресторан практикує знижки на певне меню, в розмірі 10%, і, скажу чесно, я вперше почула про таку практику в ресторанах. Було вже досить пізно , тому розрахувавшись, я піднялась до номера і налаштувалась на сон. 

Вранці, не дивлячись на втому вчорашнього дня, я почувалась бадьорою, адже просто неймовірно виспалась. Це дало заряд енергії на цілий день. Нажаль справ було багато, тому до готелю я повернулась досить пізно, знову дуже смачно повечеряла і лягла спати. Суботній ранок обіцяв бути приємним.

Знову ранок, і знову початок хорошого і приємного дня. Традиційний український сніданок – борщ з сметаною, який дуже нагадав мені бабусин борщ, і я відправилась на кінну прогулянку, адже сьогоднішній день я вирішила присвятити собі. Досі я жодного разу не каталась на конях, тому для мене це було, так би мовити таємничим і загадковим заняттям. Коней я боялась ще з дитинства, але інструктор допоміг знайти мені спільну мову з цими чудовими тваринами. Годинна кінна прогулянка розслабила мене, а навколишні краєвиди страшенно потішили око, тому від прогулянки залишились лише приємні враження, також інструктор виявився справжнім професіоналом своєї справи, і вправно вказував мені на мої помилки і показував, як їх правильно уникати. Завдяки «Едему» зробила висновок, що коні – дуже благородні і красиві тварини, хоча до цього моя думка про них була не найкращою. Також мені дуже запам’ятався дотик – досить позитивний момент, коли даєш коневі з долоні грудочку цукру. Раджу спробувати, це справді приємно. 

Смачний обід (окрема подяка шеф-кухарю, бісквіти були просто неймовірним), і я, взявши собі філіжанку кави, провела кілька приємних годин, розташувавшись з книжкою в одній із альтанок. Знову мене вражала навколишня тиша, ніхто не заважав мені читати, а свіже повітря приємно лоскотало мої ніздрі. «Едем» просто унікальне місце, якщо ви просто хочете відпочити від міських сірих буднів і опинитись в затишку. Але я ще не знала, що вечір буденне таким спокійним. Піднімаючись до номера, я зустріла, зовсім випадково (що знову доводить, що світ тісний, а земля кругла) свою колишню однокласницю, яка зупинилась тут після довгого перельоту, адже це один з найближчих відпочинкових комплексів біля «Борисполя». Перекинувшись з нею кількома словами, ми домовились зустрітись внизу через годину і продовжити приємну розмову. 

Вечоріло, ми замовили собі сік та овочевий шашлик. Поки страва готувалось, ми вирішили випробувати місцевий більярд, і навіть не помітили, як промайнуло сорок хвилин. Смачна вечеря з приємною компанією, звісно чудове продовження вечора, але після прогулянки мене трохи боліли м’язи, тому ми вирішили сходити в сауну і розслабитись. Хоча я є нечастим гостем подібних закладів, тому не надто вміло розбираюсь в якості послуг, але сауна мені сподобалась. Чудове обслуговування дозволило просто неймовірно розслабитись. Попрощавшись з колежанкою, я піднялась до себе в номер і провалилась в приємний сон. Нажаль вранці мені довелось покидати цей чудовий заклад, але я впевнена, що приїду сюди ще мінімум один раз, просто відпочити і дізнатися всі його принади. Велике спасибі колективу.Читайте также