Прем'єра: кліп Коханці від The Hardkiss

Кліп Коханці. The Hardkiss. Новини культури 2018

Гурт The Hardkiss представляє кліп на пісню "Коханці" — історію про "токсичні" стосунки, які уразили жителів цілого міста.

"Коханці" — один з головних синглів нового альбому "Залізна ластівка". За два місяці пісня набрала більше 2 млн. YouTube-прослуховувань, а на концертах перетворилася на справжній гімн "закоханної" молоді. "Навіть у мегаполісі долі людей тісно переплітаються. Ми всі любили, ми всі чиїсь колишні та майбутні. Стосунки, що завершилися, як клеймо, на все життя залишаються в нашій свідомості, але це нормально, так буває, ми однакові в цьому сенсі. Ми такі, як є. Головне у всьому цьому вирі не втратити серце та почуття" — фронтвумен The Hardkiss Юлія Саніна про пісню "Коханці".

Режисером кліпу традиційно для The Hardkiss виступив креативний і музичний продюсер гурту Вал Бебко. Інна Грабар стала другим режисером, а оператором-постановником був запрошений Ярослав Пілунський, з яким гурт працював над відео "Мелодія" та "Organ". Хореографом-постановником виступила Юлія Сахневич. Для кліпу "Коханці" The Hardkiss побудували ціле місто — місто коханців, кожен з яких травмований минулими стосунками.

"Моя героїня в кліпі веде монолог, звертається до коханого, який більше не чує і нічого не відчуває до неї, — розповідає Юлія Саніна. — Ще одна героїня — це образ чистої невинної душі, яка потрапляє в світ спокуси і пристрасті. Її біла сукня стає брудною від чужих рук — це є cимволом впливу, який люди здійснюють один на одного. У кліпі є ще кілька героїв і сюжетних ліній, символів і таємних смислів — нехай глядачі прочитають їх самостійно"

Третій студійний альбом The Hardkiss "Залізна ластівка" вийшов у вересні. На початку березня група продовжить тур на його підтримку — концерти пройдуть у Польщі, Білорусі та Україні. Графік туру на оф сайті гурту.

Кліп “Коханці” >

Фото: Максим Нестеренко


Читати також