ROCKOKO - Mutual Love

Голосувати за ROCKOKO. Mutual Love. Кращий трек літа 2020


Mutual Love – це перша повноцінна авторська відеоробота ROCKOKO.

Композиція «Mutual Love» – в перекладі «Взаємна любов». Саме «любов», а не «кохання». Вона націлена максимально охопити і передати це всеосяжне почуття. Також його проявами є повага до батьків, патріотизм, любов і відповідальність до «справи всього життя» - своєї професії, тощо.

У відеороботі «Mutual Love» музиканти разом з акторами та знімальною групою намагаються передати всеосяжне почуття взаємної любові у різних проявах. Щоб передати ідею композиції музиканти вирішили звернутися до жанру короткометражного німого кіно. Музика без слів змушує слухача зануритись у підсвідомість, доторкнутися до своєї інтимної уяви та загострити відчуття.

Відеоробота «Mutual Love» – це перший з трьох епізодів, кожен з яких планується реалізувати як повноцінний кліп, проте сюжетно вони будуть об’єднані у трилогію. Суть кожної з трьох пов’язаних між собою історій відкриється глядачам лише наприкінці.Ключевые слова: ROCKOKO,Mutual Love,Лучший трек лета 2020,Голосовать за,конкурс,Лучший музыкальный клип,музыкальная композиция,аудио,видео,музыкальные новинки,что послушать

Читайте также