Дубенська міська бібліотека для дітей шукає дарувальників

Дубенська міська бібліотека для дітей

Вас вітає Дубенська міська бібліотека для дітей та бібліотекар Страхарська Наталія Миколаївна.

Наша бібліотека обслуговує читачів від 2 до 15 років. Відвідує бібліотеку біля 2100 читачів: дітей, підлітків, батьків та вчителів. Фонд бібліотеки непоганий, вже очищений від російських видань, але оновлення фонду є пріоритетом. З початком війни припинилось фінансування УІК і бібліотечні фонди майже не оновлюються.

Бібліотека знаходиться в густонаселеному районі. Бере активну участь в обласних конкурсах, залучає читачів до фоточеленджів, благодійних ініціатив на допомогу ЗСУ, впроваджує екологічні ініціативи. Кожен відвідувач знайде для себе щось цікаве у стінах бібліотеки.

Завданням бібліотеки є задоволення потреб читачів у нових українських книгах, соціально-психологічна підтримка в умовах війни, у т. ч категорії ВПО, розширення кола партнерів, подальше наповнення вебсайту та сторінки бібліотеки власними інформаційними й інформаційно-розважальними продуктами.

Гасло нашої бібліотеки - це слова великого педагога В. Сухомлинського:

«Книга - це віконце, через яке діти бачать і пізнають світ і самих себе».

Автори та книги, які затребувані в нашій бібліотеці:

Для дітей: І. Андрусяк, З. Мензатюк, Н. Чуб, Татуся Бо, К. Єгорушкіна, О. Олесь, О. Радушинська, В. Захабура, Н. Довгопол, енциклопедії для дітей про фінансову грамотність, література про волейбол, баскетбол, греблю, футбол.

Для дорослих: В. Лис, Н. Фіалко, С. Талан, Д. Гнатко, О. Калина, О. Печорна.

Адреса електронної пошти: dubno-mdb@ukr.net

Сторінка у фейсбуку: https://www.facebook.com/Dutyaca

Дубенська міська бібліотека для дітей


Читати також