Кристал показав свій чарівний блиск!

Кристал показав свій чарівний блиск!

 

23 травня о 19.00 відбулося відкриття фотовиставки “Crystal” в арт-центрі Якова Гретера.


Цю подію урочисто відкрила Леонора Янко, директор арт-центру Якова Гретера:

“Ми представляємо виставку “Crystal”, в якій вдало змогли поєднатися як професіоналізм стиліста-візажиста Алли Маковецької та фотографа Юлії Єлінецької, так і таланти моделей, які змогли дуже правдоподібно війти в роль і виконатитворче завдання, поставлене стилістом”.

На виставці представлені роботи відомої в фешн колах фотографа - Юлії Єлінецької в співпраці з не менш відомою візажисткою Аллою Маковецькою.

Світлини відображають емоції і настрій дівчини в, мабуть, найбільш вирішальний момент в її житті - заміжжя. Виставка сповнена гармонією ніжності, витонченості, впевненості і навіть іноді якоїсь тривоги. Мабуть всі жінки переживали такі моменти, а якщо ще ні - то вперед! Наша виставка можливо Вам в цьому допоможе, і зможе пробудити у вашій душі емоції, які ви шукаєте.

Також з ексклюзивним перформансом виставку оживила Таїсія Мельник, яка за допомогою хореографії змогла пробудити глибокі емоції в гостей, які щиро ділилися своїми оплесками.

Приємним сюрпризом для гостей був розіграш цінних призів від партнерів заходу, в якому як і зазвичай можуть приймати участь всі гості заходів Арт-центу Якова Гретера.

Як зазначила Вікторія Скрипка, директор модельного агенства Prime Model Management: “Роботи вдалися дуже вишукані та елегантні. Чотири моделі, які брали участь в зйомках від агенства чудово ввійшли в образ, фотограф зробила своє діло, змогла вловити усі нюанси, а візажистка дуже точно змогла підкреслила природні риси та характер моделей. Але звісно хотілося б бачити більше робіт в цій серії”.

Наостанок нагадаємо, що виставка “Crystal” триватиме до 7 липня на 7 поверсі в арт-кафе Арт-центру Якова Гретера. Якщо ви гурман в питаннях естетики - обов’язково відвідайте цю виставку.

Відкривайте мистецтво з нами! Арт-центр Якова Гретера.

Фотовиставка «Crystal» в Арт-центрі Якова Гретера (23.05-7.07.2013)
Читайте также