18-03-2015 Архив 1319

Місто в містечку

Місто в містечку. Блог про екопоселення.

Вітаю всіх! А особливо тих, кого зацікавила моя ідея створення ЕКОПОСЕЛЕННЯ!
У цій статті я хочу ознайомити Вас більш детально з моїм проектом, який ми зі своїми однодумцями вже склали і обґрунтували.
Враховауючи всі ЗА і ПРОТИ, а також ознайомившись з подібними прикладами вже створених і реалізованих проектів як в Україні так і за кордоном, оцінивши всі переваги проживання в таких умовах, які неможливо недооцінити, ми склали список всіх необхідних елементів інфраструктури і методів енергозабезпечення, водопостачання, можливості ведення господарства і проведення дозвілля, а також споруд для проведення спортивно-оздоровчих заходів, який я хочу презентувати Вам:

1. Преамбула (мета і завдання проекту) створення екопоселення на основі саманного будівництва, пристроїв сонячної енергетики, вітрогенераторів. Саманні будинки мають добру тонку енергетику, лікувальні ефекти і невелику вартість забудови


2. Поселення має існувати на основі самофінансування (перспективні напрями діяльності поселення, які не вимагатимуть зовнішніх інвестицій)


3. Структура поселення - житло, виробничі приміщення, енергогенеруючі вузли, водофільтраційна система, культпросвітницький центр, спортивно-оздоровчий майданчик, басейн, лазня


4. Виробнича діяльність. Структурні дерево-обробні підрозділи (майстерня), хлібопекарня, стаціонарна сушарка, дільниця переробки льону, транспортно-будівельний підрозділ)


5. Фінансове забезпечення. В основному це експорт чистих сушених продуктів- як торгівля., можливе виготовлення недорогих сонячних колекторів, сушарок с/г продукції, хлібопродуктів, і як послуги - зелений туризм, тощо..


6. На основі вище перелічених напрямків діяльності екопоселення буде виконувати ключову роль для розвитку сіл і містечок.


7. Профільним напрямком діяльності є зелений туризм (проживання в екологічній місцевості, харчування чистими продуктами, цікава програма перебування)


8. Для початку діяльності потрібні кошти, які будуть використані для побудови кількох котеджів під зелений туризм. Техніко-економічні обґрунтування можемо дати згодом, після узгодження позицій, обговорення інфраструктури (хлібопекарня, сухофрукти, обробка сільського молока, тощо..)


9. Спосіб діяльності теж до обговорення, оскільки треба узгодити мінімальний рівень послуг (громадське об‘єднання)


До наступної статті ))Читайте также