11-12-2019 Музеи 62

Виставка «Суб'єктивізація сенсу». Lera Litvinova Gallery

Виставка «Суб'єктивізація сенсу». Lera Litvinova Gallery. Афіша Київ 2019

Lera Litvinova Gallery представляє!

виставку «Суб'єктивізація сенсу»

17 грудня у Lera Litvinova Gallery відкривається персональна виставка Лери Літвінової «Суб'єктивізація сенсу».

Лера Літвінова - художниця і співзасновник Lera Litvinova Gallery, її роботи мають широку географію колекцій і зібрань, твори активно представляються в Україні, неодноразово експонувалися на виставках у Берліні, Брюсселі, Люксембурзі, Нью-Йорку.

виставка Лери Лтвново Субктивзаця сенсу

«Я продовжую досліджувати і відображати в своїх роботах емоційні трансформаційні процеси особистості, як в «Точці біфуркації »(серія робіт, написана в 2015-2017 рр). Час має сенс тільки у зв'язку з відчуванням його як такого. У якийсь момент відбувається перелом стану і оновлення, коли ти вже не можеш бути тим самим - так звана, точка переходу. Пейзаж багатослівний і багатоскладений; на заході або світанку, у серпанку туману або оповитий сутінками, коли немає поруч жодної живої душі здається, що разом з новим днем народжується Всесвіт і ти разом з ним. Природа людини суперечлива і тим самим заворожуюче цікава» - художниця Лера Літвінова про виставку «Суб'єктивізація сенсу».

На виставці представлені абстракції і абстрактні пейзажі, основна частина яких написана спеціально для проекту. Виставка «Суб'єктивізація сенсу» розкриває поняття індивідуального емоційного сприйняття, неповторного особистого забарвлення ситуацій та оточення як абсолютно унікального досвіду.

Лера Литвинова

Леонора Янко, мистецтвознавець, директор галереї : «Ще філософ Гегель, кажучи про поняття абстракції, називає її першоелементом духовного освоєння дійсності. Однією з ключових тем робіт Лери Літвінової залишається тема усвідомленості моменту, констатація його естетики незалежно від контексту. У певному сенсі в її роботах присутня романтизація, як живої природи, так і сутнісних станів людини, презентуючи, таким чином, своєрідну есенцію гармонії».

виставка Лери Лтвново Субктивзаця сенсу

Лера Литвинова народилася в 1986 році, у м. Фергана (Узбекистан). У 2014 році почала активну виставкову діяльність, а також разом з мистецтвознавцем Леонорою Янко заснувала арт-простір Lera Litvinova Gallery, представляючи молодих авторів і видатних художників на українській та міжнародній арт-арені. У тому ж 2014 році її знакову серію «Дощ» викупив у свій фонд знаменитий європейський музей Маuermuseum (м. Берлін), згодом повторюючи цей досвід. Творче резюме художника налічує більше ніж 30 групових та персональних проектів. У своїй творчості художниця досліджує різні медіа, переходячи від пласкої поверхні до об’ємних форм, успішним досвідом стала інсталяція «Травма», презентована в 2017 році в Американському домі, вражаючи силою концепції і візуалізацією проблематики. Роботи Л. Літвінової знаходяться у колекціях в Україні, США, Німеччини, Китаї, Люксембурзі, Бельгії. Л. Літвінова була учасником та організатором соціальних проектів, вона займає активну позицію в реалізації принципу культурної дипломатії для зміцнення культурних зв'язків між державами і просування національних інтересів.

виставка Лери Лтвново Субктивзаця сенсу

Виставка відкрита до 28.02.2020. Галерея інформує, що у зв’язку із новорічними канікулами буде зачинена з 24.12.2019 по 11.01.2020 рр.

Адреса: LERA LITVINOVA GALLERY м. Киев, вул. Набережно-Рибальська, 3. Територія ЖК Rybalsky. Години роботи: 12-19.00, неділя, понеділок - вихідні.
Вхід вільний.
тел. +38 050 033 33 17


Читайте также