13 апреля 2018 в 23:40 Новости культуры 101

Panivalkova і Die Höchste Eisenbahn. Міні-тур по Україні

Panivalkova і Die Höchste Eisenbahn. Міні-тур по Україні

Panivalkova і Die Höchste Eisenbahn їдуть у спільний міні-тур по Україні

Концерти відбудуться 15-го квітня у Києві, 17-го у Вінниці, 19-го у Тернополі і 21-го у Рівному...

Берлінський рок-гурт Die Höchste Eisenbahn і українське тріо Panivalkova відправляються в музичне міні-турне по Україні на честь Українсько-німецького року мов. Вхід на виступи вільний, потрібно тільки зареєструватися.

Самобутня група Die Höchste Eisenbahn і колоритні Panivalkova здивують публіку незвичайним міксом музичних інструментів: клавішних, укулеле, барабанів, перкусії, кастаньєт та ін.

Panivalkova — жіноче тріо з Києва. Вони знайомі українським слухачам своїми виступами на шоу «Х-Фактор», Koktebel Jazz Festival, ZaхidFest, «Файне місто», ГОГОЛЬFEST, Z-Games, Atlas Weekend, Hedonism. У 2017 році гурт вперше вирушив у музичне турне по Європі, а з поверненням об'їхав туром Україну.

Німецький рок-гурт Die Höchste Eisenbahn приїде в Україну вперше. Їх назва дослівно перекладається як «найвища залізниця», а в розмовній мові вираз означає «прийшов час». Гурт складається з двох харизматичних вокалістів Франческо Вілкінга і Моріца Кремера, які почали створювати свою музику з 2011 року, а також музикантів Макса Шредера і Фелікса Вайґта, які приєдналися до гурту в 2012 році.

Організатори Українсько-німецького року мов 2017/2018 — Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини, Посольство Німеччини в Україні, Goethe-Institut в Україні та Міністерство закордонних справ України. «Музика — це універсальна мова, яка допомагає краще відчути іншу культуру, — каже директор Goethe-Institut в Україні Беате Келер. — На концертах в рамках музичного турне слухачів чекають несподівані імпровізації, виразні образи та шоу, а найголовніше — синергія мов — мелодійної української та ритмічної німецької ».

Деталі та посилання:

Вінниця — 17 квітня о 19.00, «Планета Мода-Бар» (вул. Стеценка, 75-А)

Реєстрація: https://goo.gl/GYBf9h

Panivalkova  Die Hchste Eisenbahn Мн-тур по Укран

Тернопіль — 19 квітня о 19.00, «Good One» (вул. Чумацька, 14)

Реєстрація: https://goo.gl/UABdR8

Panivalkova  Die Hchste Eisenbahn Мн-тур по Укран

Рівне — 21 квітня в 19.00, «Сталева Гора» (вул. Відінська, 1б)

Реєстрація: https://goo.gl/CDJv2A

Panivalkova  Die Hchste Eisenbahn Мн-тур по Укран 2018

На усі концерти вхід вільний

Тож не пропустіть!Ключевые слова: Panivalkova і Die Höchste Eisenbahn, концерт панивалькова, панівалькова, Міні тур по Україні, Афіша концертів 2018, афіша концертів, Афиша концертов, ціна квитка, цена билета, куди піти, куда пойти, купити квитки, купить билеты, адрес, культурная программа, культурні по