У.К.Р.А.Ї.Н.А – символ підтримки Олімпійської збірної
![побажання та підтримка,олімпіада побажання та підтримка,олімпіада](https://md-eksperiment.org/images/posters/54446c0667639.jpg)
На величезних літерах У.К.Р.А.Ї.Н.А. посеред Троїцької площі слова побажання та підтримки можуть залишати вболівальники Національної олімпійської збірної України з двадцять сьомого липня до одинадцятого серпня.
Ця акція робилася для того аби зарядом позитивних емоцій надати спортсменам сил у боротьбі за Олімпійське золото під час літніх ігор у Лондоні. Ця конструкція у завершеному стані повинна виглядати, як український прапор. Тільки клеїти жовті побажання на синіх літерах потрібно на нижній частині споруди, говорять організатори. Писати побажання можна і в ,і. Їх згодом роздрукують на спеціальних жовтих карточках та наклеять на споруду. А от деякі вболівальники отримали можливість залишити свої побажання Олімпійській збірній вже сьогодні. Чим і скористалися – від найменших до найстарших. Втім писали одне й те саме. Ми бажаємо Олімпійській збірній «Кожну хвилину грати, як востаннє. І приїхати з численними перемогами».
Російські та українські рок-музиканти відмовилися виступити на підтримку Pussy Riot
Церемония открытия 30-х Олимпийских игр.
Провокация британских художников. Олимпийские кольца
Двухэтажный автобус отжимается
Google запустила сайт присвячений Олімпіаді в Лондоні.
Поділитися