У Великому адронному колайдері завелися зомбі (ВІДЕО)

Фільм отримав назву Decay

    Виявляється, що Великий адронний колайдер - це не тільки місце, що підходить для пошуків бозона Хіггса, але і прекрасний майданчик для зомбі-апокаліпсису. Принаймні, так вважають студенти-фізики, які зняли на території ВАК зловісний хоррор.    Фільм отримав назву Decay (можна перекласти як "Розпад" або як "Розкладання"). Картина практично повністю знята на території ВАК, його похмурі лабораторії та тунелі виступають в якості фону для невеселого сюжету, по якому через вплив бозона Хіггса (розпіареного в пресі під прізвиськом "частинка Бога") персонал коллайдера перетворився в кровожерних зомбі.

     Ідея фільму з'явилася ще в 2010 році, коли Люк Томсон, студент Манчестерського університету, разом зі своїм однокурсником Хьюго Деєм досліджував тунелі ВАКу. "У цих тунелях було так темно і страшно, що ми подумали, як було б здорово зняти тут фільм жахів", - сказав Томсон.

     Власне кажучи, саме на прекрасні природні декорації в картині і було зроблено упор. Весь інший реквізит, як і в інших інді-фільмах, зовсім не дорогий і не сказати, щоб видовищний.

    Головна проблема полягала навіть не у відсутності солідного бюджету, а в тому, що жоден із студентів ніколи раніше не знімав фільмів. Однак режисери-початківці були впевнені у своїх силах, такщо вони взяли напрокат камери, умовили 17 друзів перетворитися на акторів, інвестували близько 3 000 доларів власних грошей в дешевий реквізит і приступили до зйомок.

     Робота над картиною зайняла два роки, і ось тепер фільм нарешті закінчений і став доступний для безкоштовного скачування. Картину можна навіть переглянути онлайн на YouTube. Коментарі під відео в основному позитивні.

   Потрібно відзначити, що, за словами режисерів, фільм вийшов не тільки страшним, але і освітнім. "Я не хочу псувати враження від фільму, розповідаючи занадто багато подробиць. Відзначу лише: місце зйомок картини навело нас на думку, що ми отримали прекрасний шанс змінити ставлення людей до науки, - заявив Томсон. - У фільмі є і прихована глибина, ми не тільки розважалися".

     Звичайно, студентам навряд чи вдасться заробити хоч що-небудь, крім популярності, на викладеному для безкоштовного перегляду і скачування фільмі. Однак, за словами Томсона, збагачення не було метою проекту. "Ми отримали рідкісну можливість повеселитися і зробити щось приголомшливе, заробіток нас при цьому не хвилював. Ми дуже пишаємося тим, чого досягли. Наш проект - це малобюджетний інді-фільм, такщо ми навряд чи продали б більше, ніж кілька сотень копій. Тому ми і вирішили зробити картину безкоштовною, щоб результатом нашої роботи могли насолодитися якомога більше людей ".


Читати також

Вибір читачів

Вибір редакції