Програма фестивалю АртПоле 2013

Программа фестиваля АртПоле 2013

Зверніть увагу на програму фестивалю АртПоле 2013 та нових учасників, всі вони динамічні, експериментальні, непередбачувані, кожен з них — надзвичайно колоритний:  білоруси НагУаль, поляки Miąźsz, росіяни (а якщо точніше, то новосибірці) Рви Меха Оркестр, французи Fantazio. 

Радимо переглядати оновлення, адже незабаром з’явиться повна інформація про нічну сцену та майстер-класи. Поки ж відкриваємо секрет дитячого майданчика — впродовж всього фестивалю на ньому проходитимуть майстер-класи з жонглювання та циркового мистецтва, ігри, співи й танці. Спеціально для маленьких відвідувачів АртПоля підготована вистава «Кораблик» — зворушлива музична історія про подорожі, повернення й відкриття, які трапляються з нами щомиті. 

Чекаємо також на ваші проекти, тлом для яких стануть чудові краєвиди Дністровського каньйону — концепція та умови цьогорічної лендарт-програми також викладені на нашому сайті.

Програма фестивалю АртПоле 2013:

10 липня

Гудаки Village Band (UA) 
Enchanted Hunters (PL) 
НагУаль (BY) 
***
The King and The Corpse (UK)

11 липня

Крапка (UA) 
Князь Мышкин (BY) 
Miąźsz (PL) 
Рви Меха Оркестр (RU)  

12 липня

Cherry Band (UA) 
Magiviz (TR)  
Faarao Pirttikangas (FI)   
Red Cardell (FR)  
Перкалаба (UA)  
***
Альберт або найвища форма страти (UA)

13 липня

Перкалабські Придатки (UA)
Кarolina Сicha (PL)
PUSHKiN Kiev Klezmer Band (UA) 
uSSSy (RU) 
Evolution Dejavu (CZ)

14 липня

Йорий Клоц (UA)  
Napra (HU) 
Fantazio (FR) 
ГИЧ Оркестр (UA) 
!!! Свято на Дністрі

Нагадуємо, що квитки на фестиваль за ціною 250 грн можна придбати лише до 22 травня, далі вони коштуватимуть 290 грн (звертаємо вашу увагу — перебування у фестивальному наметовому містечку можливе лише за умови наявності квитка).


Читати також