Володимир Шеврон "...про сучасних поетів."

цитаты,мысли великих,цитати,думки великих,Володимир Шеврон

«Поети? Ааа!!!..З ними все ясно» - в основному такі коментарії можна почути від оточуючих.

Але, те чи потрібні Поети суспільству, чи можна знайти в їхніх рядочках, окрім рими і слів, якийсь сенс, а не безглуздя чи букет егоїзму та звідки черпають своє натхнення так-звані «Митці по-Подерев’янському», вряд чи хтось дасть відповідь напевне. 
А тому я бажаю заповнити деякі прогалини і неясності, які викликає в кожного слово «ПОЕТ». 
В пошуках етимології цього слова, гул, по суті, «говорить», що ПОЕТ – означає того ХТО ОСПІВУЄ там щось. А далі, а далі, думаю, можна підключити логіку і відставити інтернет, так як аналог слова СПІВАТИ означає оповідати: про те що хвилює, про те що важливе і те що не бачив. Згадаймо тих же трубадурів, кобзарів, а також сучасніших рокерів і металістів (про них чомусь ніколи не згадують, хоча і останні складають чудесні змістовні поетичні твори, які свого часу були духом ’70-х, ’80-х, ’90-х). Хтось з них розказував про щось душевне і близьке: родину, обряди, кохання, любов до Вітчизни, хтось СПІВАВ про події, в яких сповіщали про те що коїться навколо, виконуючи таким чином НОВИНАльну функцію. 
І в наші часи, роки суть ПІЇТства (якщо уважно, то можна прочитати ПОЁТ/поетизації) залишається та ж. На кожен вік, час і недолю своя розрада, свій поет, свої смисли. 
Коли запитати себе, які слова приходять в асоціацію із словом ПОЕТ, то само-по собі приходять: любов, дівчата, вино і безтурботність. І в більшості, напевно, такі ж асоціації. 
Що ж поробиш! Буває і таке. І, думаю, дуже добре що буває, тому що більшість неПОЕТІВ поважають тих самих за вміння жити, сприймати СЬОГОДНІ таким як є, радіти життю і бути собою. А кому цікаво подумати, потурбуватися за щось, переживати, маю пораду – шукайте і знаходьте своє! Обізнаність це чудово, а краса живе в наших серцях. 
                                                                                                    Ваш ШЕВРОН Володимир

Читати також