Фестиваль «ДУСТ²»

Фестиваль альтернативного театру «ДУСТ²». Афіша Київ 2018

В Києві пройде фестиваль альтернативного театру «ДУСТ²»

Популярні вистави «Кицюня» від Дикого театру і «Каліки» від театру Золоті ворота, львівські проекти «Весілля» і «Осінь на Плутоні», перформанси «Мапа ідентичності/ Мова ворожнечі» і «Тральфамадор» - покажуть на Сцені 6 протягом 3 днів.

Вистави були відібрані українськими експертами з понад 50-ти заявок до показу в рамках шоу-кейсу міжнародної конференції IETM Satellite Meeting в Києві.

ДУСТ² - це спроба театральної вівісекції та дезінсекції.

Основною локацією професійної секції IETM Satellite Meeting буде Театральна лабораторія Мистецького арсеналу Upper Floor, локацією публічної арт-програми ДУСТ² - Центр незалежного театру «Сцена 6» в Довженко-центрі.

Програма:

21.06 19:00 «Весілля» – львівська майстерня «Слово і Голос»

21.06 21:00 «Каліки» – театр «Золоті ворота»

22.06 19:00 «Мапа ідентичності / Мова ворожнечі» – Нетеатр Антона Романова

22.06 20:30 «Кицюня» – «Дикий театр»

23.06 18:30 «Осінь на Плутоні» – Сашко Брама і «Львівський театр Леся Курбаса»

23.06 20:30 Танцювальний перформанс «Тральфамадор» - RB&Co

Вартість абонементу на усі вистави – 650 грн, також можна придбати квитки на кожну подію окремо.

IETM – це одна з найбільших міжнародних мереж у сфері сучасного перформативного мистецтва, яка об’єднує понад 500 організацій та індивідуальних фахівців. Мережа була заснована 1981 року як незалежна ініціатива для міжнародного професійного діалогу та обміну знаннями. IETM проводить свої зустрічі в різних європейських містах кілька разів на рік. Цьогоріч Satellite Meeting вперше відбудеться в Україні. Зустріч включатиме денну фахову програму (дискусії, лекції, презентації, нетворкінг) та вечірній мистецький шоукейс, програма якого сформована з найкращих театральних і танцювальних постановок, створених у незалежному секторі країни що приймає.

Більше про події: тел. 093 621 4691


Читати також

Вибір читачів

Вибір редакції