Афіша січень 2019. Дніпровська філармонія

Репертуар на январь. Афиша Днепровской филармонии 2019

Репертуар на січень 2019 Дніпропетровської філармонії ім. Когана

03 та 04 січня 15:00 та 18:00

Новорічне шоу пісочної анімації «Етюди Новорічних казок та веселого Різдва»

Від театру «Три сестри»

09.01 (середа) 19:00Сольний проект Володимира Зубаня «З любов`ю до глядача»

Виконавці: Джаз-оркестр «DNIPRO BAND», Володимир Зубань (акордеон), Зінаїда Чепа (вокал), М.Коливанов ведучий, шоу-балет «Каданс»

13.01 (неділя) 12:00Дитячий джазовий абонемент Джаз-оркестр DNIPRO BAND Диригент Юрій Іщенкоза участю солістів - дітей учнів музичних шкіл, вокальної студії «Джем Сі» та метрів філармонії

13.01 (неділя) 18:00

Вокал шоу Консонанс представляє нове триб`ют-шоу ABBA

Режисер-постановник Олександр Соколовський, художній керівник – Євгенія Ничвеєва

15.01 (вівторок) 19:00

Duo Sonoro Андрей Павлов (скрипка) Валерия Шульга (фортепиано)

В програмі: Л. ван Бетховен Соната для скрипки и фортепиано op.12 No 1

Л. ван Бетховен Соната для скрипки и фортепиано op.30 No 1

К.Дебюсси Соната для скрипки и фортепиано L 140 С. Франк Соната для скрипки и фортепиано

16.01 (середа) 19:00

Прем`єра! WomeninJazz

Виконавці: Джаз-оркестр «DNIPRO BAND», Юлія Мандіч (вокал), Зінаїда Чеgа (вокал), Мілана Нарнія (вокал), Роман Таранцов (вокал), шоу-балет «Каданс», Юрій Козлов (ведучий)

20.01 (неділя) 18:00Музичне шоу «Пісня буде поміж нас»

Солісти - лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів: Ольга Вороніна, Роман Таранцов,Олена Ледовська, Вадим Кочетков, Юрій Головін (труба),Ольга Аванесова (скрипка), Володимир Зубань (акордеон), шоу-балет КАДАНС

22.01 (вівторок) 19:00

Прем`єра! Музичне шоу «Караоке по-італійськи»

Солісти - лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів: Роман Таранцов, Мілана Нарнія, Зінаїда Чепа, Олена Ледовська, Вадим Кочетков, Роман Супряга, Юрій Головін (труба), Ольга Аванесова (скрипка), Вокал-шоу «Консонанс», шоу-балет КАДАНС. Ведучий - Анатолій Корольов.

24.01 (четвер) 19:00

Музична вистава «Barrysisters»

Солісти: Юлія Мандич, Зінаїда Чепа, Роман Таранцов(вокал), Ольга Аванесова (скрипка) Режисер-постановник – лауреат премії А.Штогаренка Олена Цьопич.

25.01 (субота) 18:00

Програма гурту RiverLand "Етно вимір"
В концерті беруть участь: Олексій Бутенко, Тетяна Окіпна, Олена Завгородняя, Яна Приходько

26.01 (субота) 18:00

JAZZ! JAZZ! JAZZ!«INVITATIONTOTHEMUSIC»

ОЛЬГА ВОЙЧЕНКОvocal & ПАВЕЛ ШЕПЕТАpiano

Джаз-оркестр DNIPRO BANDпід керування Юрія Іщенка

27.01 (неділя) 12:00

Дитячий симфонічний абонемент

В програмі П.І.Чайковський Симфонічна казка «Лускунчик»

Диригент – лауреат міжнародних конкурсів Іван Чередніченко

30.01 (середа) 19:00

Концерт симфонічного оркестру

Соліст – Кента Ігараші (саксофон) Київ

В програмі: К.Ф.Е Бах Концерт для флейти з оркестром ре мінор (перекладений для саксофону)

Л.Ван Бетховен Симфонія №5

Диригент – лауреат міжнародних конкурсів Іван Чередніченко

Вул. Воскресенська(Леніна), 6, тел. (098) 303 64 12, (099) 207 80 82


Читайте также