У столиці з’явиться той самий Хогсмід

Ковзанка та магічні майстер-класи: Osocor Residence створили масштабну зимову локацію. Афіша 2020. Київ

Поринь у магію, не виїжджаючи з Києва: у столиці відкривають грандіозну зимову локацію із ковзанкою

5 грудня Osocor Residence відкриє зимове містечко за мотивами книжок і фільмів про Гаррі Поттера. Відтепер у столиці з’явиться власний Хогсмід, де пануватиме магічна атмосфера й чарівний настрій.

Велетенська локація, що влітку тішила киян і гостей столиці якісним пляжним відпочинком в компанії зіркових артистів, з 5 грудня перетвориться на сповнене магії та чарів зимове містечко — Osocor Winter Village (вул. Виноградна 2а). Osocor Winter Village ніби зійшло зі сторінок книжок про Гаррі Поттера. І ще більше — тут оселилися чаклуни та маги із того самого містечка Хогсмід. Адже й до них дійшла слава про масштабну столичну резиденцію відпочинку Osocor Residence.

У зимову пору знаменитий літній басейн перетвориться на гігантську ковзанку площею 800 квадратних метрів. На додачу до неї тут з'являться й інші зимові розваги: гірка, карусель, фуд-корти зі святковими смаколиками.

Однак і це ще не все. Мешканці Хогсміда не залишать відвідувачів без майстер-класів з магії, зілляваріння та інших чарівних практик. Для цього AMAconcert звели в Osocor Winter Village атмосферні місця відпочинку в магічних декораціях.

Відвідати столичний Хогсмід можна вже з 5 грудня. Він відкриватиме свої двері кожного дня протягом 3 зимових місяців. Основна розважальна програма для сімейного відпочинку діятиме весь час з 11:00 до 17:00. А вже з 17:00 до 22:00 в Osocor Winter Village гостей зігріють запальні вечірки з діджеями. Дізнатися, що й коли відбуватиметься в зимовому містечку, можна буде на фейсбуці резиденції.

Зустрінемося у світі магів і чарівників в Osocor Winter Residence!


Читати також