Друк на харчових плівках від виробника «Skytech Polymer»

Друк на харчових плівках від виробника «Skytech Polymer»

Флексодрук – це високоефективна та економічно вигідна технологія друку, яка використовує гнучкі друковані форми. Вона ідеально підходить для друку на різноманітних плівках, включаючи поліетиленову та БОПП плівку. Цей метод дозволяє досягти високоякісного зображення на різних матеріалах, що робить його незамінним для упаковки.

Характеристики

 • Висока якість друку: Сучасні технології флексодруку дозволяють отримувати яскраві, чіткі та довговічні зображення. Друковані форми можуть передавати навіть дрібні деталі та градації кольору, що робить цей метод ідеальним для створення привабливої упаковки.
 • Економічність: Флексодрук відрізняється високою продуктивністю та порівняно низькими витратами на виробництво, що особливо важливо для великих тиражів.
 • Екологічність: Сучасні флексографічні фарби часто містять менше шкідливих речовин, що робить цей метод екологічно безпечнішим.
 • Широкий вибір матеріалів: Флексодрук можна застосовувати на різних типах плівок, включаючи поліетилен та БОПП, що дозволяє вибирати оптимальний матеріал для кожного конкретного завдання.

Сфера застосування

 1. Упаковка продуктів харчування: Флексодрук широко використовується для створення упаковок для харчових продуктів. Завдяки високим стандартам гігієни та можливості створення привабливого дизайну, така упаковка привертає увагу покупців.
 2. Косметична та фармацевтична продукція: Продукти цих галузей часто вимагають естетично привабливого та функціонального пакування, якого можна легко досягти за допомогою флексодруку.
 3. Побутова хімія: Упаковка для побутової хімії має бути не тільки привабливою, а й стійкою до дії різних хімічних речовин. Флексодрук на БОПП плівці чудово справляється із цим завданням.
 4. Промислова упаковка: Для пакування будівельних матеріалів, деталей та іншої промислової продукції флексодрук забезпечує міцність та надійність, а також можливість нанесення інформації про продукт.

Плюси

 • Висока швидкість виробництва: Флексодрук дозволяє швидко виробляти великі тиражі упаковки, що є особливо важливим для великих підприємств.
 • Гнучкість та універсальність: Цей метод підходить для друку на різних плівках та матеріалах, що робить його універсальним рішенням для багатьох завдань.
 • Економічність: Низькі витрати на виробництво та можливість друку великих тиражів роблять флексодрук економічно вигідним рішенням.

Мінуси

 • Початкові витрати: Створення друкованих форм (кліше) може вимагати значних початкових інвестицій, що може бути скрутним для невеликих компаній.
 • Обмеження в деталях: Хоча флексодрук забезпечує високу якість друку, в деяких випадках вона може поступатися іншим методам (наприклад, глибокого друку) у передачі найдрібніших деталей зображення.

Компанія "Скайтек Полімер" пропонує найкращі ціни на друк на плівці у Києві та інших регіонах. Флексодрук на плівці – це високоефективне та універсальне рішення для створення якісної та привабливої упаковки. Завдяки своїм численним перевагам, вона знаходить широке застосування у різних галузях. Якщо вам необхідний високоякісний друк на плівці за вигідними цінами, компанія "Скайтек Полімер" готова запропонувати вам свої послуги та допомогти реалізувати будь-які ваші ідеї.


Читати також