Поляризовані окуляри Polaroid: чому вони кращі?

Поляризовані окуляри Polaroid: чому вони кращі?

Бренд Polaroid у багатьох людей асоціюється з фотоапаратами миттєвого друку. Але ця компанія увійшла в історію завдяки дещо іншому – високоякісним поляризаційним окулярам. Окуляри Polaroid – відмінний вибір для водіїв, людей, які займаються спортом на природі, та всіх, хто дбає про свій зір у сонячні дні.

Багато зірок шоубізнесу носять окуляри Polaroid, в тому числі Леді Гага, котра стала креативною директоркою бренду у 2010 році. Жіночі сонцезахисні окуляри цього виробника також любить носити модель Кара Делевінь.

Як були винайдені окуляри Polaroid?

Компанія Polaroid була заснована Едвіном Гербертом Лендом, американським вченим і винахідником. У 1929 році Ленду вдалося створити перший у світі поляризаційний фільтр, який став основою для подальшого розвитку технологій поляризації. Ця технологія була застосована у виробництві автомобільних фар, а пізніше й протисонцевих окулярів, які зменшували відблиски та покращували видимість, особливо в умовах яскравого світла. Протягом багатьох років компанія вдосконалювала свої технології й розширювала асортимент продукції, пропонуючи окуляри різних стилів та призначень.

Інноваційні технології окулярів Polaroid

Основна технологія, яка робить окуляри Polaroid унікальними, - це поляризація. Поляризовані лінзи містять спеціальний фільтр, який блокує горизонтальні відблиски, що відбиваються від плоских поверхонь, як-от вода, сніг або асфальт. Це дозволяє значно знизити напруження очей і покращити чіткість зображення. Крім того, поляризація забезпечує набагато кращу насиченість кольорів, що дозволяє користувачам насолоджуватися ще кращими видами, наприклад, під час екзотичних відпусток. Окуляри Polaroid мають дуже високі УФ-фільтри, які захищають очі від UVB та UVA-променів. Це гарантія найвищої безпеки для ваших очей.

Переваги окулярів Polaroid

  • Зменшення відблисків: поляризовані лінзи ефективно блокують відблиски, що забезпечує комфорт при яскравому сонячному світлі.
  • Покращення видимості: чіткість зображення підвищується завдяки зменшенню відблисків та покращенню контрастності.
  • Захист очей: 100% захист від ультрафіолетового випромінювання зменшує ризик розвитку катаракти й інших очних захворювань.
  • Стиль і комфорт: окуляри Polaroid доступні в широкому асортименті моделей, що дозволяє обрати ідеальний варіант для будь-якого стилю та способу життя.
  • Надійність: високоякісні матеріали та сучасні технології забезпечують довговічність окулярів.

Кому рекомендовані протисонцеві окуляри Polaroid?

Переваги окулярів Polaroid оцінять насамперед люди, котрі проводять багато часу поза домом. Спортсмени, люди, що працюють у польових умовах, а також професійні водії більшу частину дня піддаються не лише впливу ультрафіолетового випромінювання, а й дискомфорту, який викликає сонце та вуличне освітлення.


Читати також