Афіша Чернігів: Виставка графічного дизайну
Молодий дизайн, що говорить: ВСП ЧФКІД КНУТД відкриває виставку цифрового мистецтва «День відкритих дверей», де представлені всі спеціальності коледжу.
Яскрава, смілива, свіжа — саме такою буде виставка студентських робіт із графічного дизайну, яка відкривається 11.04.2025 о 15-00 у Художньому музеї Галагана. Експозиція об'єднує кращі проєкти молодих дизайнерів, створені в рамках навчального процесу, але сповнені професійного звучання та живої уяви.
Виставка презентує роботи у таких напрямках:
— фірмовий стиль та брендинг,
— пакування та айдентика,
— цифрове мистецтво,
— ілюстрація,
— дизайн настільних ігор.
Кожен експонат — це більше, ніж навчальне завдання. Це візуальна історія, сміливий експеримент або вдумливий пошук. Від віртуозних логотипів до ілюстративних світів, від креативних пакувань до настільних ігор із власними правилами — у кожній роботі відчутна енергія нової генерації дизайнерів.
«Це не просто виставка — це живий діалог зі світом через форму, колір і стиль. Ми не просто вчимо студентів володіти інструментами — ми допомагаємо їм знаходити власний голос», — кажуть організатори.
Запрошуємо всіх, хто цікавиться сучасним візуальним мистецтвом, дизайном, новими ідеями та натхненням.
Виставка триватиме до 11 травня 2025 року.
Відкриття 11 квітня 2025 року о 15-00 у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана (м. Чернігів, вул. Музейна, 6, відділ сучасного мистецтва).
Довідки за вказаним номером телефону 050-7221911 (Telegram, WhatsApp, Viber).
Запрошуємо представників ЗМІ.