Марія Квітка і Bunht переспівали веснянку «Пташок викликаю» в сучасному звучанні

0
Поділитися:
«Пташок викликаю» — новий сингл від Марії Квітки та Bunht

Фольклор у новому звучанні: співачка й дослідниця українських традицій Марія Квітка разом із музичним продюсером Bunht (Ярослав Татарченко) представили свою нову роботу — «Пташок викликаю». Це сміливе переосмислення традиційної народної пісні, створене з глибокою повагою до автентики та з любов'ю до сучасного слухача.

Веснянки — це особливий пласт української обрядової культури. Їх співають навесні, коли природа прокидається від зимового сну. Раніше дівчата збиралися у кола на пагорбах, чи біля річок і виконували такі закличні пісні. У них звучить магія давніх обрядів, де кожне слово і кожна мелодія мали силу пробуджувати землю й наповнювати серця людей вірою та надією.

Це перший реліз Марії у 2025 році, який продовжує її місію — популяризувати українську народну культуру через сучасну музику.

Про артистів

Марія Квітка - співачка, фольклористка, одна з найпристрасніших дослідниць українських традицій. Переможниця проєкту “Голос країни”.

Bunht (Ярослав Татрченко) - музикант і продюсер, що майстерно поєднує різні музичні всесвіти. Відомий участю та продюсуванням музики в проєктах Тонка, ЩукаРиба.

Читати також


up