Благодійна вечеря з Олександром Пономарьовим та Михайлом Хомою (dzidzio) у КВЦ Парковий!

Благодійна вечеря з Олександром Пономарьовим та Михайлом Хомою (dzidzio) у КВЦ Парковий!

11 березня запрошуємо вас у КВЦ “Парковий” на благодійну вечерю за участі улюблених виконавців багатьох українців - Олександра Пономарьова та Михайла Хоми (DZIDZIO). У програмі - найкращі пісні артистів, а також благодійний аукціон з унікальними лотами від зірок та митців. Ведучий вечора – Юрій Горбунов. У вартість квитка включена вечеря та welcome drink. Збір гостей - о 17:00.

Ціль благодійного аукціону - збір коштів на дрони та пікапи захисникам під Бахмут та на допомогу внутрішнім переселенцям.

Ця благодійна вечеря  - одна з серії благодійних подій від "Квартал-Концерту" в КВЦ “Парковий”. Частина прибутку від кожного концерту буде направлена на допомогу ЗСУ та ВПО. Партнери  заходів - БФ "За Луганщину" та громадська організація "ВПО України". Івент  відбудеться у зручному сучасному  концертно-конгресному залі на 3-му поверсі, з якісним звуковим та світловим обладнанням, комфортним партером, екранами, окремими віп-зонами, барами, фуд-зоною, дитячою кімнатою, парковкою на вулиці та на даху будівлі. Окремо буде представлена Зона благодійності зі звітами про те, на що йдуть гроші від концертів та інформацією про благодійні організації-партнери.

КВЦ “Парковий” - це найсучасніший майданчик для проведення різноманітних подій. Локація обладнана сертифікованим ДСНС укриттям і потужними генераторами, що дає можливість проводити події навіть під час відсутності електропостачання. Укриття - це велике чисте та світле приміщення,  обладнане всім необхідним на випадок оголошення повітряної тривоги. Спеціальна команда допоможе швидко провести евакуацію декількома шляхами. 

У разі повітряної тривоги усі глядачі та артисти разом чекатимуть її закінчення в укритті, після чого концерт буде продовжено! Якщо повітряна тривога триватиме до початку заходу – концерт розпочнеться пізніше, через 40 хвилин після закінчення тривоги.

ЩО: БЛАГОДІЙНА ВЕЧЕРЯ З ОЛЕКСАНДРОМ ПОНОМАРЬОВИМ ТА МИХАЙЛОМ ХОМОЮ (DZIDZIO)

ДЕ: КВЦ “ПАРКОВИЙ” Паркова дорога, 16-А, 3-й поверх

КОЛИ: 11 березня 17:00

ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДОК: 050 471 23 28


Читати також