Затишні історії під подушку: виходить святкова книжка для родинного читання

книга Затишні історії під подушку

У грудні в дитячому арт-видавництві «Чорні вівці» побачить світ нова книжка української письменниці Наталії Пашинської «Затишні історії під подушку». Вона складається із 50 коротких історій і чарівних ілюстрацій, що подарують усій родині захопливе читання. Художнє оформлення Анастасії Хмари.

За словами авторки Наталії Пашинської, «Затишні історії під подушку»  – перша збірка оповідок, яку вона відправила на розгляд видавництву «Чорні вівці» в 2020 році. Паралельно з цим на завершальному етапі була робота над «Різдвяними історіями під подушку». Обидві книжки письменниця хотіла опублікувати серією.

«Різдвяні історії» зявились на полицях в переддень новорічних свят у 2020-му,

говорить авторка,

і я з нетерпінням очікувала на публікацію «Затишних історій». Це 50 унікальних оповідок з незвичними героями та їх пригодами, які в поєднанні з фантастичними ілюстраціями, занурять маленьких читачів у чарівний світ».

«Затишні історії під подушку» – це можливість здійснити цікаві відкриття разом із тваринками, які стають улюбленцями дітей з першого ж речення. «Читаючи і розглядаючи казкові, милі, сонячні ілюстрації, говорить головна редакторка дитячого арт-видавництва «Чорні вівці» Христя Венгринюк, дітки потрапляють у вир пригод, любові та добра. Усі герої точно такі, як і ваша малеча: допитливі, усміхнені й непосидючі. Кожне дитя знайде і своє відображення на сторінках цієї книжки та не зможе відірватися від захопливого читання».

Книжка сподобається дітям від чотирьох років та їхнім батькам.

Довідка

Письменниця Наталія Пашинська народилася 23 серпня 1986 року у місті Коростень Житомирської області. З 2007 року мешкає у місті Київ. Закінчила економічний факультет в Інституті підприємництва та сучасних технологій та фінансово-економічний факультет Європейського університету. Наразі працює проєктною менеджеркою у сфері інформаційних технологій. Авторка книжок: «Загублені у часі» (2014), «Брум-Вжик, який мріяв стати пожежником» (2015), «Алфі, що живе у шафі» (2017), «Маленьке мишенятко на ім’я Донні» (2017), «Швидкий Флінн» (2019), «Малюк Коргі» (2020), «Малюк Коргі вчиться рахувати» (2020), «Різдвяні історії під подушку» (2020).

Ілюстраторка Анастасія Хмара народилася у 1989 році у місті Києві. Малює з дитинства, а з 2017 року це стало її професією. Наразі працює ілюстраторкою та дизайнеркою персонажів. Захоплюється фотографією, обожнює подорожувати.


Читати також