21-09-2019 Музеи 40

​Виставка художніх робіт «Кримська сюїта» в Києві

Виставка художніх робіт «Кримська сюїта». Афіша Київ 2019

З 10 жовтня до 1 листопада в Національному музеї літератури України пройде виставка художніх робіт «Кримська сюїта».

Виставка «Кримська сюїта» - це Всеукраїнський проект, який стартував цього року за підтримки Міністерства культури України.

Виставка художнх робт Кримська сюта в Кив

Ініціаторами та авторами виставки стали відомі київські художники, члени Міжнародної професійної спілки художників, Костянтин та Світлана Шаповалови, які створили колекцію з більше ніж 60 робіт з видами гірського, морського Криму, Ялти, Гурзуфу, Балаклави, Нового Світу.

Окрім естетичного та просвітницького, виставка «Кримська сюїта» має й патріотичне значення, бо 2019 рік – це 5 річниця анексії Криму і своїми творами митці нагадують, що Крим – це українська земля!

Першими двері для експозиції відкрили Чернігівський обласний художній музей, де виставка перебувала з 28 березня до 28 травня, Черкаський обласний художній музей, в залах якого виставка проходила з 7 червня до 7 липня та Вінницький обласний художній музей, в якому вінничани та гості міста мали змогу ознайомитися з роботами виставки впродовж серпня.

По завершені експозицій, у кожному з музеїв залишилося по декілька робіт, обраних художніми радами музеїв, які стануть частиною музейних колекцій.

Запрошуємо відвідати експозицію «Кримська сюїта» у Національному музеї літератури України та насолодитися різнобарвним краєвидами українського Криму!


Читайте также