10-01-2020 Музеи 84

«Різдво в Гаю» підсумки

На святі «Різдво в Гаю» зібрали кошти на реставрацію садиб музею. Львів 2020

На святі «Різдво в Гаю» зібрали понад 118 тис. грн на реставрацію садиб музею народної архітектури та побуту ім. Климентія Шептицького

З 7 по 8 січня у музеї народної архітектури та побуту ім. Климентія Шептицького відбулося свято «Різдво в Гаю».

Захід відвідало понад 5 тисяч гостей. Половину коштів від продажу квитків буде скеровано на реставрацію пам’яток музею народної архітектури та побуту «Шевченківський гай».

Рздво в Гаю пдсумки

«Кожен відвідувач свята долучився до доброї справи, адже половину коштів від продажу квитків, а саме 118 615 гривень ми перерахуємо Музею народної архітектури та побуту для відновлення об’єктів Гаю», - зазначив організатор свята та директор компанії «Дік Арт» Андрій Сидор.

Рздво в Гаю пдсумки

З 7 по 8 січня усі відвідувачі свята «Різдво в Гаю» потрапили в атмосферу старовинного українського села, коли колядували спільно від хати до хати, ходили вертепами, плели дідухів та павуків із соломи. Під час свята «Різдво в гаю» виступили понад 20 вертепів, гурти автентичного співу «Коралі», «Дзвінга» та «Двійко». У стареньких садибах гостей свята навчали плести дідухи, ляльки-мотанки, кувати метал, пекти хліб, та грати на автентичних музичних інструментах.


Читайте также