10-01-2020 Музеи 89

Виставка «Місця». Галерея Зелена канапа

Виставка «Місця». ​​Владислав Шерешевський. Галерея Зелена канапа. Афіша Львів 2020
"Старі будинки, поліровані вітрами багатьох днів, забарвлювалися відсвітами великої атмосфери, відгомонами, спогадами барв, розпорошеними в глибині кольорової погоди".
Бруно Шульц, "Цинамонові крамниці"

Владислав Шерешевський чи не найбільш зірковий і знаменитий художник серед тих що будь-коли виставлялися в галереї Зелена канапа.

Владислав Шерешевський Мсця

Владислав заслужив на беззаперечну повагу та визнання в мистецькому світі України і за її межами своїм оригінальним стилем, а також надзвичайну популярність завдяки своїм епатажним саркастично іронічним небанальним портретам самих несподіваних персон. Починаючи від Гоголя і Шевченка до Ангели Меркель і Януковича. А також алюзіям на теми класичних сюжетів від «Козаків, що пишуть листа турецькому султану» до «Махи» Веласкеса.

Ще однією особливістю, такою рідкісною, Шерешевського, як художника є його потужний масний живопис, майстерність якого можна порівняти з кращими зразками постімпресіонізму.

Владислав Шерешевський Мсця

Сам Владислав розповів у одному зі своїх інтерв’ю, що перш за все завжди хотів вразити і епатувати саме сильним живописом, а не провокативними сюжетами. І його Виставка «Місця» в «Зеленій канапі» буде саме такою - перш за все живописною.

Її тема – зображення реальних пейзажів з існуючих локацій, які надихнули художника на їх змалювання. Хоч всі вони й написані у 2019 році в останні осінні місяці, коли природа тьмяніє, завмирає - у роботах Шерешевського, навпаки, вирує розмаїття кольорів.

Художник сміливо експериментує з новим для класичного живопису матеріалом- акриловою фарбою, відкриває для себе її можливості. У своїх роботах він змушує глядача уважніше придивлятися до кожного міліметра полотна і, роздивившись, стає зрозуміло, що там нема ані зайвого, ані випадкового.

Владислав Шерешевський Мсця

Справді, розглядаючи пейзажі Владислава, захоплюєшся силою і незбагненою енергією кольорів. Автор не стримує своїх емоцій. Пейзаж для Шерешевського- ще одна можливість висловити своє ставлення до життя, оголити свою душу, виплеснути на полотно свої роздуми.

А як же ж провокативні роботи Шерешевського? Невже ми їх не побачимо?

Владислав Шерешевський Мсця

Спеціально для людей, що шанують контраверсійні теми, багатошарові змісти і гумор в мистецтві у нас на виставці буде одна робота, що вже мала би бути присутньою на одній виставці в одному з музеїв Львова, але не пройшла цензури.

І це - іронічний портрет відомої особистості.

Владислав Шерешевський Мсця

Владислав Шерешевський. "Місця". Живопис. 14 січня - 9 лютого 2020
Відкриття виставки, за участі Владислава Шерешевського відбудеться 14 січня о 18.00.

Олеся Домарадзька
галерея "Зелена канапа"
Львів, вул. Вірменська 7
032 235 75 49
050 66 50 603


Читайте также