06.04.2024
Розваги
eye 520

Блогер-батл "Хто тут Ейнштейн?": TikTok проти науки!

Блогер-батл "Хто тут Ейнштейн?": TikTok проти науки!

Блогери змагаються за звання найрозумнішого у науковому шоу «Хто тут Ейнштейн?»

Блогер проти блогера! Сила науки проти сили TikTok! Мозок проти мозку! Епічні експерименти та несподівані виклики. Хто отримає статус «найрозумнішого блогера»? Дізнайся вже зараз — дивіться пізнавальну підбірку підліткового шоу із шести випусків наукового блогер-батлу «Хто тут Ейнштейн?» на ютуб-каналі «Колайдер» від Суспільного.

У шоу знялися 12 улюблених підліткових інфлюенсерів популярних тікток-, ютуб- та інстаграм-блогерів: Ле Пєшка (Лера Пєшикова), Влад Рудніцький, ELLEVIKA (Вікторія Олійник), VALERISSSH (Валерія Шашенок), Даша Кубік, Влад Шевченко, Іра Кудашова, Саша Вебстер, Іцвіталік, Микола Мальчин та навіть українські співачки: Roxolana і фіналістка цьогорічного Національного відбору Євробачення-2024 alyona alyona.

Протягом шести випусків шоу ви побачите блогерів, які змагаються між собою та перевіряють за допомогою науки свої можливості в різних музеях. Зйомки епізодів проходили: у державному «Музеї науки» Малої академії наук України, Музеї науки і техніки «Експериментаріум» та сімейному парку розваг «Galaxy».

Ведучою та суддею проєкту стала Софія Козинець, яка є переможницею всесвітнього конкурсу екологічних проєктів Genius Olympiad в секції науки, всеукраїнських етапів Regeneron ISEF та амбасадорка-лідерка Київської МАН.

Переможець кожного випуску «Хто тут Ейнштейн?» отримує статуетку Ейнштейна, а той, хто програє, теж не залишиться без заохочувального подарунка, якого — дивіться самі у випусках шоу.

«Колаборація великих медіа з блогерами — новий тренд! Ми обʼєднуємося, аби створити ціннісний та водночас популярний контент, який подивиться наша аудиторія. Формат наукових батлів — наш перший крок, плануємо продовжувати і розширювати таку співпрацю», — розказала керівниця редакції дитячого та підліткового мовлення Суспільного Юлія Дичук.

Нагадаємо, «Хто тут Ейнштейн?» — один з трьох форматів освітньо-розважального проєкту для підлітків «Колайдер». Стежте за проєктом в YouTube, TikTok та Instagram.

У першому відео свої наукові здібності перевіряють відомі тікток-блогери Лєра Пєшка (@lerapeshka, 3,3 млн) та Влад Рудніцький (@rudnitskyiу 2,6 млн). В «Музеї науки» Малої академії наук України вони дізналися що таке клапкофон та як на ньому грати; з’ясували, як виникла азбука Морзе, а також кричали в «музейне» вухо, роздивлялися речі українського льотчика-випробувача Леоніда Каденюка. У фінальному раунді учасники шоу об'їжджали наввипередки перепони на віртуальних лижах. Хто ж з них переміг — дивіться у цьому випуску.

У другому епізоді Вікторія Олійник та Валерія Шашенок каталися на велосипеді з квадратними колесами. До речі, у світі є всього чотири місця, де можна покататися на таких унікальних велосипедах. І київський «Музей науки» Малої академії наук України — одне з них. Хочете дізнатися що спільного у морської хвилі та звуку, а також дізнатися багато нової інформації — дивіться цей випуск.

Третій епізод шоу знімали у музеї науки і техніки «Експериментаріум». Це величезний простір, який точно закохає вас у науку. Тут є ігри та експонати на будь-який вік із різним рівнем складності. Якщо ви ще там не були — обов’язково сходіть всією родиною — весело та корисно проведете свій час. Фаворитка команди з цього музею — кімната зі справжніми лазерами, де Даша Кубік та Влад Шевченко спробували себе в ролі голлівудських грабіжників і пробиралися лазерним лабіринтом. А що в них вийшло — дивіться у випуску. До речі, цей батл набрав найбільше переглядів на ютубі — понад 45 тисяч.

Четвертий випуск показує нам справжній хімічний батл за титул «найрозумнішої артистки української сцени» — запеклу боротьбу у трьох раундах між переможницею Нацвідбору на Євробачення-2024 alyona alyona та співачкою, інфлюенсеркою Roxolana. Звідки береться сухий лід, як дістати кубик льоду з води за допомогою нитки, чому сода шипить, коли ми додаємо в неї оцет, що таке полімери та які мають властивості, чим небезпечний поліетилен та чи знадобиться співачкам вогнегасник у цьому випуску — дізнаєтеся у відео.

П’ятий випуск — за звання найрозумнішого блогера змагаються акторка та блогерка Іра Кудашова та блогер Саша Вебстер. Батл вийшов настільки запеклим, що вперше за історію шоу, один з блогерів навіть отримав наукову травму. У цьому випуску ви дізнаєтеся: що таке пікселі, для чого потрібен білок та амінокислоти, як працює наш мозок і чи можна його тренувати. І звісно дізнаєтеся, хто все ж таки переміг у цьому запеклому двобої.

«Піраміда Ацтеків»шостий випуск наукового батлу між популярними блогерами «Хто тут Ейнштейн?» освітньо-розважального проєкту для підлітків «Колайдер», що проходив у інноваційному інтерактивному просторі з купою загадок та заплутаних лабіринтів у парку розваг «Galaxy».

Тікток-блогери Іцвіталік (631,9 К підписників) та Микола Мальчин (958.9 К підписників) приїхали на зйомки зі Львова, щоб позмагатися між собою та перевірити за допомогою науки свої можливості. Протягом квесту на них чекали складні загадки, випробування дзеркальним лабіринтом, підвісним мостом та стінами, що рухаються. Знімати в такій інтерактивній локації був той ще челендж, адже на маленькому містку мали поміститися одночасно оператори, гаффер, режисер та двоє людей в кадрі. Що вийшло — дивіться у цьому випуску.

Нагадаємо, «Колайдер» — це перший проєкт Суспільного для підліткової аудиторії на платформах YouTube і TikTok. Креативний концепт, розроблений pedan|buro, втілює ідею зухвалої школи майбутнього, де могли б викладати Залізна Людина, Донателло, Айнштайн та інші ікони попкультури. Це також альтернативна пропозиція токсичному російському контенту в легкому і зрозумілому жанрі едьютейнменту.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

Програми створені за фінансової підтримки Європейського Союзу. Їх зміст є виключною відповідальністю АТ «НСТУ» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

Читайте также


Выбор редакции
up