Стигла та смачна «Хурма» від гурту АнтитілА

Стигла та смачна «Хурма» від гурту АнтитілА

В 2014 музичний рік гурт АнтитілА входить з новим солодким та смачним подарунком для всіх своїх шанувальників. «Хурма» - це вже восьмий за рахунком сингл з третьої платівки Антитіл «Над полюсами».

Чим саме назва заморського помаранчевого плоду надихнула Тараса Тополю на написання слів до пісні «Хурма»?

Тарас Тополя, вокаліст гурту АнтитілА: «Хурма» - це проста і тепла пісня про наші дні. Де все, як завжди, - і дороги, і погода, і затори, і свіжі фільми... Але, не зважаючи на всю цю хурму, ми вміємо жити, посміхатися і робити один одного щасливими! Текст занотовувався великим пальцем правої руки, прямісінько в телефон, в довгих київських заторах. Через це, я регулярно туцав когось у задній бампер, легенько, без скандалів :)  До речі, моє улюблене кіно – «Собаче серце», раджу усім подивитися і декілька разів! Воно - не хурма!»

Окрім виходу синглу «Хурма», всеукраїнська радіопрем’єра якого запланована на 24 січня 2014, прихильники Антитіл матимуть змогу побачити на офіційному youtube каналі гурту досить незвичне фан-відео на цю пісню. Так як альбом «Над полюсами» було презентовано ще 29 листопада 2013 р., тож справжні шанувальники вже давно мають змогу насолоджуватися усіма його піснями та ділитися своїми враженнями від прослуховування. На адресу гурту приходить дуже багато відгуків щодо творчості Антитіл у різних цікавих форматах. Таким чином, в руках Антитіл опинився безцінний скарб, а точніше сказати фан-відео на пісню «Хурма», яке сподобалася хлопцям, і вони вирішили оприлюднити це відео на своїй офіційній сторінці.

Вихід синглу «Хурма» передує великий міжнародний тур «Над полюсами», перший концерт якого АнтитілА відіграють у Мінську 9 лютого 2014 р. Зараз відомо 33 міста України, Росії та Білорусі, в які завітають АнтитілА з новою концертною програмою. Окрім нових пісень, відвідувачі концертів туру також зможуть почути всі найкращі музичні здобутки гурту за весь час його існування.


Читати також