Актори Черкаського театру поскаржилися глядачам на безгрошів'я посеред вистави

Актори Черкаського театру поскаржилися глядачам на безгрошів'я посеред вистави

Актори Черкаського обласного музично-драматичного театру ім. Т. Шевченка учора перервали виставу "Назар Стодоля", аби заявити про затримку з виплати зарплати.

За словами акторів, усі працівники театру ще не отримали зарплати за листопад, повідомляє місцеве видання "Прочерк". Така ж ситуація й у інших закладах культури міста – філармонії та театрі ляльок.

"Ми досі від керівників культури (начальником обласного управління культури є Наталія Джура, – ред.) не отримали пояснення, наскільки довго це триватиме і чому взагалі так відбувається!" – сказали вони зі сцени.

"Паморочиться в голові на сцені. Голосів не вистачає для співу. П’ємо лише чай. У багатьох у театрі працює вся родина – чоловік і дружина. Ми розуміємо, що це проблеми всієї країни. Але всіх чують, а культуру ніби не чують. Сьогоднішнє наше звернення для того, щоб нас почули. Ми не хочемо бути іграшками в політичних іграх нашої держави. Ми актори і завжди були поза політикою. Але ми люди і хочемо й надалі бути людьми зі своєю гідністю і своєю честю. Навіть ту малу копійку хочемо мати вчасно!" – заявили актори.

Опісля заяви актори продовжили виставу.


Читати також