АнтитілА презентували новий альбом «Над полюсами»

АнтитілА презентували новий альбом «Над полюсами»

29 листопада в київському клубі Caribbean Club АнтитілА презентували новий альбом «Над полюсами» та нову концертну програму.

Ще за годину до запланованого часу початку концерту перед головним входом у клуб вишикувалась довжелезна черга глядачів, а сам виступ Антитіл розпочався з годинною затримкою, аби всі прихильники змогли потрапити всередину Caribbean Club.

З перших слів Тараса Тополі - вокаліста гурту АнтитілА та дебютних акордів першої пісні в клубі встановилася  неймовірна атмосфера! 15 нових пісень та перевірені часом хіти з попередніх двох альбомів – ось простий рецепт нової концертної програми гурту.

Це був особливий виступ для гурту АнтитілА, вони чекали на цей концерт, вони хотіли поділитися зі своїми прихильниками новими піснями, новими емоціями, новими думками та мріями. Деякі пісні з альбому «Над полюсами» АнтитілА вже давно грають під час своїх концертів, це і «Олена», «Засинай мене», «І всю ніч», «Тебе моя невеста», «Як ангели», «Полинезийская зима», «Їдем-їдем», а всі інші були зіграні наживо вперше. Публіка сприймала їх дуже гаряче! «Над полюсами», «Хурма», «Generation F», «Племя» і особливо «Незалежний» - це нові музичні бойовики в репертуарі гурту АнтитілА. І в цьому вже немає жодних сумнівів навіть після їх дебютного виконання. Дві години концерту промайнули як мить.

Альбом «Над полюсами» вже можна придбати в усіх музичних магазинах та інтернет-магазинах України, а также на iTunes. Випуском та розповсюдженням альбому займається відома українська рекордингова компанія Comp Music.


Читати також