Lviv Acoustic Fest , який відбувся у Львові вперше ,став яскравим доповненям до теплої настроєвості жовтневих днів.
19 жовтня біля палацу ім. Г. Хоткевича вже з самого ранку було видно гостей в очікуванні дійства. Переважно юрбились волонтери та організатори, та після першого виходу на малу сцену виконавців відчувалась затишна та тепла атмосфера.
Відкриттям фестивалю був виступ гурту «Все поруч» з Запоріжжя. Оскільки умовою цього свята була відсутність електронної апаратури, то кожен мав змогу насолодитись під звуки клавіш та гітари приємним чоловічим голосом.
Наступними був гурт «MANNA» . Присутні почули оригінальне поєднання акустики, біт-боксу, клавішних та вокалу.
Завершив дійство на малій сцені Андрій Метелля , який представляв гурт «Солодощі», виконуючи пісні під гітару, створюючи присутнім романтичний настрій.
Наступною частиною фестивалю були виступи на великій сцені. Атмосферу заряджали запальні ведучі, після чого на сцену вийшло дніпропетровське тріо «Кімната Гретхен», які створюють музику у напрямку indie-rock ukrainian.
Було помітним поступове збільшення кількості людей в залі. Дійство набирало кульмінаційності з виходом одеського гурту «Cheshires», в складі якого грала скрипалька з «Flëur». Музика навіювала приємну меланхолію. Скрипка , піаніно, гітара та задушевний вокал не залишили байдужими жодного слухача.
Інші настроєві хвилі створив Freddy Marx Street, постійно долучаючи публіку до виконання пісень, зачасту біографічних ,передісторію яких зовсім не соромився розповідати. Наприкінці виступу пригостив зал цукерками, що стало ще однією несповадіванкою дійства .
Своїми новими й старими піснями тішили гурт «Колос» - проект соліста «Фіолету». Приємним було активне підспівування людьми старих хітів.
«К 402» -львівський гурт, тексти яких нагадували про старі добрі часи з студентськими історіями.
Завершували фестивальний день гурт «Гапочка», які представили себе в іншому образі та змінили формат виконання. Присутні насолоджувалися новаторством поєднання звуків синтезатора та гітари під акомпонування Гапочки, створюючи ілюзію входження в особливий психоделічний стан – коли музика стає з тобою одним цілим.
Саме на таких нотах закінчився день фестивалю.
Надія Шепітчак