Євгений Хмара у Львові - український Моцарт підготував ексклюзивну програму до 8 березня!

Євгений Хмара. Концерт у Львові. Афіша 2019

ЄВГЕН ХМАРА. Український Моцарт підготував для львів`ян ексклюзивну концертну програму!

Окремі представники сучасної української музики отримують можливість піти в мейнстрім і там зайняти свою нішу, виключно завдяки виробленню власного підходу до створення композицій та працьовитості. У всякому разі, так було з Євгеном Хмарою, талановитим мульти інструменталістом. Його вміння в музичній імпровізації настільки великі, що він навіть має Голлівудську премію, що відзначає його значні навички. Оцінити пишність його таланту гідно можна буде у Львівському національному академічному театрі опери та балету 8 березня 2019 року.

Хто такий цей віртуоз і чого чекати від концерту?

Євген Хмара - музикант, виступ якого однозначно гідний відвідування з декількох причин. По-перше, чоловік має статус YAMAHA ARTIST, що свідчить про ідеальне володінні фортепіано конкретно фірми YAMAHA.

По-друге, це не просто виконавець, а піаніст-віртуоз, якого із задоволенням запрошують на різні пісенні телешоу (основна його робоча діяльність зараз - гра на роялі в програмі «Х-Фактор»), концерти зірок для акомпономування. Також слід сказати, що він був фіналістом одного з сезонів шоу «Україна має талант», з гідністю представивши світ фортепіанної музики всій країні.

Третя причина - кожен концерт фортепіанного виконавця - це справжня звукова феєрія, що складається з постійно змінюючих один одного інструментальних композицій. Завдяки вмілим переходах вся концертна програма звучить, як єдине ціле. Він знає, як зробити так, щоб абсолютно різні інструменти спрацювалися як єдиний механізм, здивувавши звучанням всіх в залі. Цей хлопець обожнює експерименти, а в поєднанні з ідеальним володінням своїм робочим пристосуванням це виглядає неймовірно і динамічно.

Придбати квитки на сайті квиткового оператора kontramarka або ж у кассах театру


Читати також