​Львівська національна філармонія проведе вуличну акцію «Ми любимо Баха»

Акція «Ми любимо Баха». ​Львівська національна філармонія. Афіша 2019

З нагоди 334-річчя славетного композитора

Щороку, на початку весни Львівська національна філармонія готується, зокрема, до відзначення дня народження Йогана Себастьяна Баха. А як інакше? Адже Бах – це основа основ, взірець, вершина барокової музики. Його творчість завжди цікава і актуальна.

Кожного разу філармонія привертає увагу слухачів до постаті генія, вигадуючи різноманітні цікаві перформанси, добираючи незвиклих програм. Ми запрошуємо відомих солістів, диригентів, щоб музика Короля бароко засяла новими барвами.

Цього року з дня народження великого Баха минає 334 роки. Ми приготували захоплюючу програму!

Так, 18 березня о 13.00 запрошуємо журналістів, медійників, лідерів думок та всіх охочих на вуличну акцію «Ми любимо Баха», що відбудеться на площу Ринок, біля Ратуші.

Льввська нацональна флармоня проведе вуличну акцю Ми любимо Баха

Прекрасні оркестранти, солісти, музикознавці вийдуть на яскрав-весняну львівську площу, аби розповісти про Баха, але під трішки іншим кутом, ніж звикло.

Зазвичай, грандіозний композитор асоціюється у нас і глибокою духовною музикою, серйозним змістом якої захоплюється весь світ – і це беззаперечно! Проте Йоган Себастьян Бах мав ще й неабияке почуття гумору, а отже, ми вирішили пожартувати. Показати, що музику Баха слухати легко. А інколи, ще й весело!

Тож приходьте – будемо разом кепкувати, слухати бахівські «хіти» у цікавих обробках, дізнаватися цікавих маловідомих фактів з життя геніального композитора!

А вже 21-го березня З 18.00 до 23.00 чекаємо всіх на Дні народженні Баха у Львівській національній філармонії.

Вартість 80-334 грн .

Телефон для довідок: 098 130 10 61


Читайте также