Ангели і демони: контрасти любові в новій пісні Epolets

Новий синг гурту Epolets «Казка». Новини куультури 2019. Розклад концертів

«Казкова» любов та крайнощі стосунків у новій пісні Epolets

Після виходу альбому «Діти моря» у 2017-му Epolets взяли творчу паузу довжиною в рік і знову нагадали про себе сольним концертом у клубі Atlas. Тим часом фронтмен групи Паша Варениця устиг попрацювати ведучим ранкового шоу на Просто Радіо і запустити сольний проект Мауглi. Його дебютний EP «Dance Drink Sex Repeat» здивував шанувальників несподіваним інді-денс звучанням та іронічними текстами про секс, алкоголь та вечірки.

Та не Мауглі єдиним — Epolets знову у справі. Сьогодні група представила свіжий сингл під назвою «Казка» — розмашистий та зухвалий рок-бойовик про шалене кохання, вихорі емоцій та почуттів.

"Ця пісня про реальні дуже пристрасні відносини з дівчиною. Іноді я носив її на руках, іноді — хотів втекти від неї на край світу. Це й справді була казка, стосунки на межі. Мене завжди притягували контрасти та крайнощі», — коментує роботу вокаліст групи.

Також на сингл «Казка» Epolets відзняли кліп. Про що він буде, лишається здогадуватися по декільком викладеним музикантами кадрам.

Паша, та й усі Epolets зізнаються, що скучили за спілкуванням з фанами і рвуться у «концертний бій». Тому вже в березні група віддасть усю накопичену енергію у весняному турі Україною, де зіграє й нові пісні, і всіма улюблені хіти.

Відправною точкою стане концерт у рідній для хлопців Одесі 16 березня, після чого Epolets візьмуть курс на Львів — 23 березня, Дніпро — 30 березня і Харків — 31 березня. Закінчаться гастролі в квітні концертом у столичному клубі Atlas. Адже хорошим традиціям не зраджують.

Повний розклад концертів:

16.03 Одеса, True Man

23.03 Львів, Picasso

30.03 Дніпро, Poplavok Music Hall

31.03 Харків, Арт-клуб "Корова"

7.04 Київ, Atlas


Читати також