Виставка у червні у Зеленій канапі

Виставка Ігора Романка. Галерея Зелена канапа. Афіша Львів 2020
Коли ти твердо йдеш шляхом, яким почав іти, то, на мою думку, ти щасливий.
Григорій Сковорода.

Творчість Ігора Романка – це своєрідна фіксація навколишнього світу в «іконографічному» стилі, через внутрішнє світоглядно-філософське переосмислення зображуваного.

Всі плинні сюжети: пейзажі, предмети чи портрети, стають застиглими пам’ятками самим собі і спогадам про себе.

Склалося так, що на цій виставці центральним образом став образ дороги, шляху.

Свого роду це невеличкий “альбом старих фотографій” з зображеннями транзитом пройдених, пережитих, споглянутих речей, відчуттів та пізнань. Подолавши свій відтинок часу вони залишили по собі багаж образів.

Майже всі твори на виставці створені у 2020 році. Григорій Сковорода – подорожній філософ надихнув Ігора Романка на другий у виконанні художника портрет, що теж буде вперше представлений на виставці.

Ігор Романко веде активну виставкову діяльність ще з 1987 року. Він учасник виставок, та дипломант конкурсів та бієнале в Україні (Київ, Львів, Канів, Полтава та ін.) і за кордоном: Музей Енді Ворхола (Словаччина), в Японії (міста Токіо та Нара), в Польщі (2 – 6-те бієнале «Срібний квадрат») та інші.

Але персональних виставок у Ігора Романка було лише сім. У Львові востаннє в 2014 році, якраз в галереї «Зелена канапа». Тому це рідкісна та очікувана подія в мистецькому житті країни.

Відвідини виставки безкоштовні.
З вівторка до неділі з 12 до 19.00.

Урочистого відкриття виставки не буде.


Читати також